• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Місцеві
новини

Коротко про головне: Вікторія Сусаніна розповіла про роботу підпорядкованих структурних підрозділів

Перша заступниця очільника Івано-Франківської міської територіальної громади Вікторія Сусаніна розповіла про роботу підпорядкованих структурних підрозділів. 

 

Короткий проміжний звіт опубліковано на офіційній сторінці посадовиці у фейсбуці: 

 

Фінансове управління

Станом на 15.02.2021 року до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади надійшло власних доходів 229,1 млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 2,3 млн.грн. (або 101 %), в тому числі:

- загальний фонд – надійшло 219,9 млн.грн., або ріст до минулого року становить +5,8 млн.грн.( або 102,7%),

- спеціальний фонд – надійшло 9,2 млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року менше на 3,5 млн.грн. (або 72,4%).

Найбільш питому вагу в загальному обсязі загального фонду займають захищені видатки. Станом на 15 лютого 2021 року загального фонду профінансовано 183,3 млн грн захищених видатків, що становить 76,1 % від загального обсягу фінансування. А саме, на виплату заробітної плати та нарахувань направлено 175,3 млн грн, матеріальних допомог – 1,5 млн грн, стипендій – 1,8 млн грн, харчування – 2,3 млн грн, енергоносіїв – 4,7 млн грн.

  З бюджету станом на 15 лютого 2020 р. вилучена в державний бюджет реверсна дотація в сумі 7,2 млн грн. 

Варто відзначити, що у січні місяці було підготовлено на виконавчий комітет рішення «Про продовження дії  рішень на 2021 рік», згідно якого було пролонговано на цей рік проєкти, які перемогли у 2020 році, а саме по наступних програмах:

Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства на суму  3, 8 млн. грн;

Партиципаторне бюджетування (бюджет участі)  у м. Івано-Франківськ на суму 9 ,3  млн. грн

Це ті проєкти-переможці вищезазначених конкурсів, які не вдалось до реалізовувати у зв’язку з різних об’єктивних причин і, які будуть завершені та профінансовані цього року.

Департамент містобудування та архітектури

 

На крайньому засіданні Івано-Франківською міською радою прийняті рішення по розробці генеральних планів міста Івано-Франківська та усіх сіл, що увійшли до складу міської територіальної громади. Це дасть можливість розпланувати територію міської територіальної громади та включити у склад населених пунктів земельні ділянки, що є за межами населених пунктів.

 

Відбулась нарада з радниками міського голови, яким було наголошено про необхідність надати Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради  всю містобудівну документацію для наповнення містобудівного кадастру.

 

Проводиться інвентаризація об’єктів зовнішньої реклами, тимчасових споруд, що дає можливість виявляти самовільні об’єкти і демонтовувати їх.

 

Завершено конкурс на кращу новорічно-різдвяну вітрину. Нагороджено переможців конкурсу. 

 

«Ще раз вітаю переможців! Дякую усім, хто долучається до створення святкової атмосфери, в тому числі тематичним оформленням своїх закладів!», - написала перша заступниця очільника громади. 

 

КП «Простір інноваційних креацій «Палац»

Розроблено положення про конгрес-центр, платформу "Citta ideale", ХАБ креативних ідей для реалізації ґрантового проєкту «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму  в Івано-Франківській області» (реставрація з пристосуванням частини приміщень хірургічного корпусу А Комплексу). Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

Організовано і проведено, спільно з Департаментом інвестиційної політики, чергову зустріч зі стейкхолдерами, щодо напрацювання сценарію майбутнього музею зброї на базі корпусу Ж Комплексу. 

Організовано закупівлю обладнання та встановлення відеонагляду на території Комплексу. 

Ведеться постійна робота з підрядними проєктними організаціями, щодо розробки проєкту реставрації з пристосуванням корпусу Ж, та проєкту влаштування котельні і внутрішньодворових інженерних мереж.

Підготовлено перелік можливих (он і офлайн) заходів для проведення на території Комплексу на перше півріччя. 

У співорганізації з приватними підприємцями організовано проведення виставки тварин льодовикового періоду «IcePark» з початку року, до середини лютого. 

Розроблено та організовано виготовлення сувенірної брендової продукції КП ПІК ПАЛАЦУправління з питань державного архітектурно-будівельного контролю 

 

В період з 08.02.2021 по 12.02.2021 р. працівниками управління було проведено позапланову перевірку стосовно будівництва по вул. Тарнавського, 36 Б у м. Івано-Франківську та виявлено, що будівельні роботи з будівництва господарської будівлі на вул. Тарнавського, 36 Б у м. Івано-Франківську виконуються  без отриманого права на початок виконання будівельних робіт. На порушника складено протокол про адміністративне  правопорушення та видано припис про зупинення  підготовчих і будівельних робіт. Розгляд адміністративної справи заплановано на 16.02.2021 р. Штрафна санкція передбачає накладення штрафу у розмірі  10200 грн.

Проведено позапланову перевірку стосовно будівництва по вул. Короля Данила, 48 та виявлено, що Генеральним підрядником ведуться будівельні роботи без належного оформлення виконавчої документації. Порушника було притягнуто до відповідальності та накладено штрафні санкції на суму 40 860 грн.

 

Проведено позапланову перевірку стосовно будівництва по вул. Богунській, 7,  та виявлено, що будівельні роботи виконуються з відхиленням від будівельного паспорта. На порушника складено протокол про адміністративне  правопорушення та видано припис про зупинення  підготовчих і будівельних робіт. Розгляд адміністративної справи заплановано на 16.02.2021 р. Штрафна санкція передбачає накладення штрафу у розмірі  1700 грн. 

 

Видано направлення для проведення позапланових перевірок на наступних об’єктах:
- вул. Січових Стрільців, 76 Е у м. Івано-Франківську;
- вул. Залізнична, 13 у м. Івано-Франківську;
- вул. Г. Мазепи, 128/1,2,3,4, у м. Івано-Франківську;
- вул. Побутова, 7 у м. Івано-Франківську;
- вул. Макухи, 2 у м. Івано-Франківську;
- вул. Блавацького, 6 у м. Івано-Франківську;
- вул. Юності, 62 А у м. Івано-Франківську.

Проведено позапланові перевірки стосовно виконання умов припису:
- вул. Івасюка, поруч садового товариства «Бистриця Надвірнянська»
- вул. Незалежності, 36 у м. Івано-Франківську;
- вул. Володимира Великого,, 12 Б кв.25.

Управління капітального будівництва

Триває підготовка до проведення закупівлі через Prozorro на виконання робіт по будівництву транспортної розв’язки по вулиці Надрічна загальною кошторисною вартістю майже 350 млн. грн. Проектно-кошторисна документація виготовлена та отримала позитивну експертну оцінку. Триває виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво вулиці Хіміків на ділянці від ЗОШ №24 до річки Бистриця Солотвинська. Загальна вартіть об’єкту становитиме майже 40 мільйонів гривень. 

 

«Нагадаю, що в кінці 2020 року місто отримало з державного бюджету 60 мільйонів гривень на міст через річку Бистрицю-Солотвинську. Вони «перехідні», тож зможемо їх використати в цьому році. Крім того, місто поклопотало про фінансову підтримку з держбюджету у розмірі 150 мільйонів гривень на будівництво розв'язки», - додала перша заступниця міського голови Вікторія Сусаніна.

 

Оскільки погодні умови не дозволяють робіт на об’єктах, то наразі тривають роботи по уточненню проєктів та кошторисної документації.  

 

«Ще одним із питань, яке часто звучало на моїх онлайн-прийомах була передача на баланс мереж освітлення території до озера поруч ліцею №21. Хочу зауважити, що на крайньому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про передачу Управлінням капітального будівництва мережі зовнішнього освітлення по об’єкту «Капітальний ремонт прилеглої території до озера, поруч ліцею №21 Івано-Франківської міської ради» на баланс комунальному підприємству «Івано-Франківськміськсвітло». Передача відбудеться в робочому порядку», - зазначила Вікторія Сусаніна. 

 

Важливим напрямком роботи управління є реалізація проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська», який реалізовується за підтримки НЕФКО (Північна Екологічна Фінансова корпорація).

Станом на сьогодні в УКБ триває підготовка й узгодження з представниками НЕФКО тендерної документації щодо комплексної модернізації молодшої школи «Пасічнянська», що за адресою вулиця Пасічна, 3. Там планують утеплити фасад, замінити старі віконні конструкції, реконструювати систему опалення та провести ряд інших робіт.

У ДНЗ №19 «Троянда» підрядник провів ряд підготовчих робіт, проте погодні умови серйозно вплинули на хід ремонту, який буде продовжено з настанням відповідного температурного режиму. 

Управління праці Івано-Франківської міської ради

Після послаблення  карантинних обмежень продовжила свою роботу  рейдова міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Основним завданнями робочої групи є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та найманих працівників щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. 

 Інспектори праці управління праці проводять превентивні бесіди з місцевими підприємцями, які здійснюють діяльність в ресторанно-готельному бізнесі щодо ризиків використання праці неоформлених працівників. 

Так, 10 лютого, відбулась нарада з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері готельного бізнесу, на якій учасникам нагадали про відмінності між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру, розповіли, як правильно оформити договір про стажування працівника через центр зайнятості та ін.

 Крім того, інспектори праці проводять роботу щодо інформування СГД по селах Івано-Франківської МТГ про ризики неофіційного працевлаштування. Така робота за період з 25.01 по 12.02. була проведена у с. Микитинці, с Хриплин та с. Радча. 

Слід зазначити, що після проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії завжди іде кампанія проведення інспекційних відвідувань та позапланових перевірок. 

Загалом, за період з 25.01. по 12.02.2021р. інспекторами праці управління праці  та рейдовою  робочою групою з легалізації заробітної плати і зайнятості населення: 

- проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з 151 СГД;

-  додатково оформлено 7 найманих працівників;

- сума легалізованої з/плати – 42,0 тис. грн..   

«Хочу зауважити, що тільки в с. Радча виявлено 3 неоформлених працівників. Така робота буде проводитись і надалі по всіх селах ІФ МТГ», - зауважила посадовиця. 

Спеціалісти управління праці з 25.01. по 12.02.2021 р. провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці  у 6 закладах освіти ІФ МТГ (школи і садки) та на 3 підприємствах (2 комунальних та 1 підприємстві, що здійснює перевезення).

Станом на 15.02.2021 р. зареєстровано 13  колективних договорів, змін і доповнень до них, надано 25 рекомендацій.КП «Муніципальна інспекція «Добродій»  

Щоденно працівники відділу громадського порядку патрулюють центральну частину міста. На Привокзальній площі чергування тривають цілодобово. У Будинку нічного перебування – чергування тривають цілодобово. 

У зв’язку з погіршенням погодних умов почастішали випадки, коли працівникам «Добродію» доводиться рятувати людей, які перебувають на вулиці в стані сильного алкогольного сп’яніння. Самостійно привести їх до свідомості працівникам часто не вдається, тож інспектори викликають на місце події швидку медичну допомогу.

«Хочу звернутися до всіх: не проходьте повз людей, які перебувають у безпорадному стані. Перебування таких людей на вулиці зараз є смертельно небезпечним! Викличте швидку допомогу, та за наявності необхідних навичок надайте домедичну допомогу!», - підкреслила Вікторія Сусаніна. 

Щоб зменшити кількість таких випадків, працівники  навідуються у місця продажу сурогату, проводять превентивну роботу щодо недопущення вживання алкоголю в громадських місцях, працюють в групах, що проводять рейди щодо запобігання продажу алкоголю неповнолітнім. 

 

Крім того, КП «Муніципальна інспекція «Добродій»  після припинення снігопадів приступить до повноцінного виконання рішення виконавчого комітету про передачу їм повноважень на проведення демонтажів самовільно встановлених рекламних конструкцій та тимчасових споруд. 

 

Коротко про головне: Вікторія Сусаніна розповіла про роботу підпорядкованих структурних підрозділів

 

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ