Вшанування героїв анотаційними дошками – добра практика для Івано-Франківська. На фасадах міських будівель вже розміщено понад 150 дошок. А лише впродовж останніх днів відкрили 4.
На фасаді будинку, що на вулиці Незалежності, 2, відкрили анотаційну дошку Вацлаву Хованцю. Так вшанували пам’ять бургомістра, першого президента міста, що втілив ідею «Великого Станіславова», приєднавши теперішні мікрорайони Княгинин, Гірка, Майзлі, Колонія та Бельведер. Тоді, в 1925 році, Франківськ став другим у Галичині за розмірами після Львова.
У день художника відкрили дошку Ярославу Соколану. Її встановили на фасаді будинку, що на ву Його твори можна побачити на виставках в Київському національному музеї українського мистецтва й Івано-Франківському художньому музеї. Чимало полотен зберігаються у приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.
У Колодіївці також вшанували пам’ять цілої родині. Дошку родині Шепаровичів встановили на фасаді місцевої школи. Ця сім'я породила видатних синів. Один з них - воював у Холодному Яру. Й інші брати були не просто вояками - а й командирами. Вони усі воювали за Українську державу. За нашу рідну країну.
У Братківцях увіковічнили славу відомого українського письменника, громадсько-політичного діяча, редактора журналу «Дзвін», лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Романа Федоріва. Міський голова Руслан Марцінків зізнався, що сам поціновувач творчості письменника. «Ще коли сам вчився у школі, читав його «Єрусалим на горах». Книгу письменника перечитував декілька разів і зараз, згадавши про неї, захотілося перечитати знову. Дуже радий, що твори письменника уже увійшли в українську літературу. І що їх викладають у школах. Дякую усім, хто долучився, аби така дошка з’явилася у Братківцях! Адже Роман Федорів – це людина, видатна не лише на Прикарпатті, але і в масштабах всієї України», - наголосив Марцінків.