18 грудня 2019 року Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради спільно з Міським центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання (Л.Зваричук) під патронатом міського голови в приміщенні Івано-Франківської міської ради проведено Святкове дійство до Дня Святого Миколая для дітей з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей м. Івано-Франківська, а також сіл Підлужжя та Черніїва, які нещодавно приєдналися до Івано-Франківської ОТГ.
Вихованці міського центру організували святкову програму за участі казкових героїв. З привітальним словом виступили міський голова Р. Марцінків та директор Департаменту молодіжної політики та спорту В. Матешко.
Окрема вдячність за співпрацю і підтримку діток пільгових категорій ТОВ «Торговий дім «Ксенія».