24 січня 2018 року за ініціативи департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради спільно з департаментом освіти та науки організовано новорічно-різдвяне дійство для вихованців соціально-реабілітаційного центру матері та дитини «Містечко милосердя Святого Миколая».
Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання та його талановитими вихованцями здійснено постановку вертепу наповненого колядками та віншуваннями. Діткам соціально-реабілітаційного центру вручили солодкі подарунки, а також новенькі баскетбольні та футбольні м’ячі для проведення активного дозвілля. З привітальним словом виступив директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко, який побажав усім міцного здоров’я, позитивних емоцій, добра та миру.