14 травня на подвір’ї церкви Вознесіння Христового для парафіян та жителів мікрорайону, що по вул. Чорновола,136 а, міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання було проведено святково-розважальну програму «Цінуймо руки матерів». Дане свято відбувалося за ініціативи міського голови Руслана Марцінківа та депутата міської ради від ВО «Свобода» Андрія Грималюка.
Свято відвідали міський голова Руслан Марцінків та депутат обласної ради Сергій Федорців, які привітали присутніх з Днем Матері.
Отець Іван також привітав жінок-матерів із цим чудовим святом та подарував їм квіти.
Душевними піснями та цікавими іграми була наповнена програма заходу, де кожен бажаючий міг привітати свою матусю теплими словами.
Музичні вітання дарували Яночка Шушура, Ірина Антоняк та дует у складі Анни та Вікторії Лопушанських (учениць вокальної школи «Crystal Voice», керівник Ірина Шабан), Наталя Фіцик, Ірина Майданська (клуб «Романтик»), вірші для мам читали Софія, Соломія та Сільвія Козубські. Ведучими на святі були Анастасія Гулька та Жилінська Софія.
Атмосфера добра, любові, відкритості панувала на святі.
На завершення свята всі отримали солодощі від міського голови Руслана Марцінківа.