10 червня 2016 року в дитячо-юнацькому клубі «Юність» міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання відкрила свої двері творча майстерня «Намистинка», де головним матеріалом для творчості була тканина.
Майстерня працювала в двох напрямках – виготовлення намиста і ляльки-мотанки. Намисто діти робили дуже швидко і вправно разом з педагогом-організатором Галиною Білик, адже всі заготовки для цього були зроблені наперед. Свої роботи діти жартома так і назвали «намисто за п’ять хвилин».
В цей день в клуб на творчу майстерню завітала керівник гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Надія Йосепчук, яка навчила дітей робити українську народну ляльку, символ жіночої мудрості, родинний оберіг – ляльку-мотанку.
Так, в дружньому колі, за цікавою роботою минув час роботи творчої майстерні.