Чимало свят дарує літо нам,
Як в рідний дім повернення з дороги
Та є найбільш хвилюючим для нас
Це свято дитинства і канікули чудові….
09 червня 2016р. на спортивному майданчику по вул. Симоненка, 11 було проведено спортивно-розважальне свято «Моє сонячне дитинство» для дітей мікрорайону, яке організувала педагог-організатор Христина Микицей. Чарівні ведучі Діана Прунько, Марина Стефанів та Яринка Тарас привітали усіх дітей із святом дитинства та веселими довгоочікуваними літніми канікулами.
У програмі свята були: вікторини, спортивні розваги, ігри, веселі забави. Юні співачки Яринка Тарас та Марина Стефанів дарували свої пісні, під веселу музику діти зводили хороводи. Діана Прунько та Марина Стефанів провели цікаву вікторину на екологічну тематику, а Яринка Тарас дискутувала з дітьми про казкових героїв. Із танцювальними композиціями виступили танцювальний колектив «Лібра» з дитячо-юнацького клубу «Мрія» та «Ансамбль танцю «Фортуна» (керівник Ліля Глива).
На спортивно-розважальне свято завітали діти із пришкільного табору ЗШ№ 10, які цікаво весело та активно провели свій час. На завершення свята Ярина Тарас запросила всіх дітей на танцювальний флешмоб.
Щира подяка Муніципальному фізкультурно-оздоровчому комплексі за наданий майданчик для проведення спортивно-розважального свята, вихованцям дитячо-юнацького клубу «Ринг» за надану допомогу в проведенні спортивних змагань та педагогам-організаторам Олені Гульці, Володимиру Парандію, Миколі Барановському, які надавали допомогу у проведені свята.
Учасники свята отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.