8 квітня 2016 року майданчик, що розташований біля дитячо-юнацького центру (вул. Сахарова, 27а) зібрав друзів мікрорайону на святі літнього дозвілля, яке підготувала педагог-організатор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Любов Полякова.
Учасники гуртка «Молодіжний клуб» підготували для дітей казкове дійство. Відомі усім дітям персонажі Червона Шапочка, Баба Яга, Попелюшка, Клоун, Літо залучали дітей до масових ігор і розваг під час вистави.
Обдаровані вокалісти та ансамбль танцю «Фортуна» з дитячо-юнацького центру підготували для глядачів цікаві концертні номери. Танцювальний колектив «Лібра» з дитячо-юнацького клубу «Мрія» продемонстрували новий танець. Учні пришкільного табору ЗШ №3, які завітали на свято дозвілля, активно та весело провели час. Ведучі свята Твердохліб Ангеліна і Стефанів Марина вразили всіх присутніх майстерністю конферансьє.