9 вересня 2015 року в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського тижня на базі Івано-Франківської СДЮСШОР №1 проводився олімпійський урок.
Заняття проводила Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, неодноразова чемпіонка Європи, України та Всесвітньої універсіади, інструктор-методист СДЮСШОР №1 – Дарія Згоба. Участь взяло 75 вихованців школи.
На заході були присутні голова міськспорткомітету Віталій Матешко, спеціаліст управління освіти і науки Тамара Жилюк, провідний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Шиманський, директор СДЮСШОР №1 Людмила Голіневич, тренерсько-викладацький склад та ЗМІ.
У програмі заняття: олімпійська розминка, спеціальні фізичні вправи, технічна підготовка та естафети.
Заняття пройшло на високому організаційному та методичному рівні.