• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Міські
програми

Інформація про виконання заходів «Програми сталого енергетичного розвитку м. Івано-Франківська на період до 2020 року» у І півріччі 2019 року

Основні завдання програми:

-  забезпечення точності, достовірності та єдності вимірювань і обліку паливно-енер-гетичних ресурсів, що відпускаються і споживаються;

- створення та використання енергоефективних технологій, обладнання, матеріалів, приладів обліку і контролю;

- зменшення рівня споживання органічних енергоносіїв у всіх сферах суспільного життя, у першу чергу – в бюджетній;

- заохочення до енерго- та ресурсозбереження;

- популяризація енергозбереження;

- зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище.

 

На реалізацію заходів Програми використано кошти міського бюджету в сумі 32999,26 тис. грн.

         Економія від впровадження заходів з підвищення енергоефективності будівель та енергозбереження у закладах бюджетної сфери складає 5598,08тис. грн. або 11,12% від вартості енергоносіїв, передбачених лімітами, зокрема:

- у закладах освіти – 3916,64тис. грн.;

- у закладах культури – 336,84тис. грн.;

- у закладах охорони здоровʼя – 1113,16тис. грн.;

- у закладах соціальної політики – 231,44тис. грн.

Очікувана річна економія на об᾿єктах комунальних підприємств міста:

- у сфері виробництва та транспортування теплової енергії – 1224,9 тис. грн.;

- у сфері зовнішнього освітлення – 1328,82 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Заходи інформаційно-просвітницького напрямку

З метою формування свідомого ставлення населення до використання енергоресурсів у розділі «Діяльність з енергозбереження та екології» офіційного сайту виконавчого комітету міської ради управлінням економічного та інтеграційного роз-витку періодично розміщуються новини та корисна інформація про заходи з енергозбереження та енергоефективності в умовах підвищення тарифів. Впродовж І півріччя 2019 року у розділі розміщено 8 новин, з яких 3 – з питань енергозбереження.

З метою залучення мешканців до спільного вирішення екологічних проблем міста, покращення його санітарно-епідеміологічного стану, свідомого ставлення населення до використання енергоресурсів, що є істотними кроками до сталого розвитку міста, у жовт-ні 2018 року управлінням економічного та інтеграційного розвитку у соціальній мережі «Facebook» створена сторінка «Екомісто Іф».

У І півріччі 2019 року на сторінці розміщено 187 новин, з яких 39 – з питань енергозбереження. На даний час сторінка динамічно розвивається і наповнюється контентом.

З метою інформування мешканців міста щодо вирішення проблем житлово-комунального господарства в місті Івано-Франківську розроблено веб-сайт «Комуналка Івано-Франківськ». Веб-сайт функціонує як ефективний засіб доступу громадськості міста до публічної інформації, інформування про найновіші події та новини із комунального життя міста, в тому числі проведення заходів у сфері енергоефектив-ності, зокрема:

- капітальний ремонт та реконструкція мереж зовнішнього освітлення вулиць міста;

- освітлення пішохідних переходів;

- встановлення лічильників малозабезпеченим;

- виконання міської програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в частині проведення поточних ремонтів житлових будинків ОСББ, ЖБК, ОК, впровадження енергозберігаючих заходів (заміна вікон, дверей, ламп в місцях загального користування, утеплення фасадів);

- впровадження технічних та організаційних рішень у сфері енергоефективності, обсяг скорочення споживання енергоресурсів бюджетними установами.

 

4. Заходи з впровадження енергоменеджменту в бюджетних закладах

Управлінням економічного та інтеграційного розвитку здійснюється забезпечення і вдосконалення функціонування єдиної автоматизованої системи моніторингу і аналізу споживання енергоносіїв та комунальних послуг закладами бюджетної сфери.

До роботи у системі залучені 95 закладів освіти (за програмою, розробленою ТОВ «ФІАТУ»), а також усі 57 будівель закладів охорони здоров’я та культури (програма «Smart City» компанії ТОВ «uMuni»), енергоменеджерами яких до баз даних обох систем вноситься інформація про споживання усіх видів енергоносіїв.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.09.2017р. №751 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради 07.07.2016р. №451 «Про вдосконалення системи енергетичного менеджменту у м. Івано-Франківську» внесення даних до системи здійснюється щоденно.

Щоквартально проводиться аналіз стану внесення зазначеної інформації закладами освіти, культури та охорони здоров’я. За результатами аналізу керівникам відповідних виконавчих органів міської ради надсилається подання щодо вжиття заходів з усунення недоліків у роботі з енергомоніторингу і забезпечення щоденного внесення інформації до бази даних.

Впродовж року постійно здійснювався моніторинг використання енергоресурсів установами та закладами, що фінансуються з міського бюджету, щоквартально – аналіз дотримання встановлених лімітів та виконання плану заходів з енергозбереження, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.03.2019р. №318 «Про використання лімітів споживання енергоносіїв і комунальних послуг у 2018 році виконавчими органами Івано-Франківської міської ради та підпорядкованими їм бюджетними закладами».

         Завдяки постійному контролю за споживанням енергоносіїв та комунальних послуг і виконанню заходів з підвищення енергоефективності будівель бюджетними закладами міста досягнуто значної економії коштів на їх оплату. При бюджетних призначеннях згідно з коригованим планом на 2018 рік в сумі 86732,27 тис. грн. видатки на оплату енергоносіїв профінансовано на суму 45566,625 тис. грн., залишок коштів станом на 01.072019р. складав 41165,6 тис. грн.

 

Актуально

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою
Опубліковано: 18 Вер 2020 9:12
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 27,5 кв.м в будинку на вул. Шевченка, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – незавершеного будівництва на вул Стефаника, 31 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:50
Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти?
Опубліковано: 16 Вер 2020 9:17
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 15,5 кв.м на вул. Бельведерській, 4 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:59
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 70,6 кв.м в будинку на вул. Грушевського, 14 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:54

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ