• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Кращі
практики економічного розвитку

Кращі практики місцевого самоврядування з розвитку туризму у І півріччі 2009 року

      Відповідно до «Програми розвитку туристичної інфраструктури міста Івано-Франківська на 2007-2011 рр.» розроблено щорічний туристичний календар культурно-мистецьких, спортивних та туристичних заходів, які планується проводити в місті та області і популяризувати їх через ЗМІ на туристичних ярмарках як в Україні так і за кордоном.
      Взято участь в організації та проведенні разом з ОДА фестивалю «Різдво в Карпатах». Забезпечено туристичні фірми документальними матеріалами для підготовки нового екскурсійно-туристичного маршруту з відвіданням пам’ятника С.Бандері. Проведено організаційну роботу щодо випуску та розповсюдження туристичного путівника «Степан Бандера, родина та його соратники» який розрахований на учнівську та студентську молодь, екскурсоводів, туристів та широку громадськість, а також було надано туристичним фірмам міста, як методичний посібник для організації нового екскурсійно-туристичного маршруту. З метою ствердження традиційного фестивалю «Прикарпатський вернісаж», разом із громадською організацією «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка» та туристичними фірмами розпочати роботу щодо організації постійно діючої виставки декоративно-прикладного мистецтва та народних промислів.       Проходить підготовча робота разом з ОДА, на проведення об’єднаного «Карпатського вернісажу», що відбудеться 5-6 вересня 2009 року.
      Проводяться засідання разом з керівниками Центрів Туристичної Інформації щодо належного інформування туристів, а також, з керівниками навчальних закладів, туристичних фірм, готелів щодо підготовки кваліфікованих спеціалістів туристичної галузі та проходження студентами навчально-виробничої практики в туристичних підприємствах міста.
      На виконання «Програми розвитку туристичної інфраструктури міста Івано-Франківська на 2007-2011рр.» та рішення виконавчого комітету, з метою промоції історико-культурної спадщини і розвитку екскурсійного туризму в місті проведено конкурс ”Краща екскурсія”. Мета і завдання конкурсу це промоція історико-культурної та архітектурної спадщини міста, дослідження етапів розвитку сучасного міста та краю. Виховання у мешканців та гостей міста почуття поваги до історичної спадщини України та міста. Сприяти розширенню світогляду екскурсантів, виховання у молодого покоління почуття поваги та любові до рідного краю, його історії, культури, звичаїв і традицій. Підвищити науково-методичний рівень екскурсійних заходів та професійної майстерності екскурсоводів (гідів).Сприяти залученню до відвідування міста туристичних груп з інших міст України та закордону. Переможці конкурсу розробили ряд цікавих ексклюзивних маршрутів на тему:
      - «Етюди старого Станиславова»;
      - «Храми Івано-Франківська»;
      - «Застигла в камені історія віків»;
      - «Храми і монастирі Івано-Франківська»;
      - «Старий Станиславів»;
      - «Івано-Франківськ – місто чотирьох епох».
      В місті проводиться масштабна рекламна кампанія, що промоціює місто як „Туристичні ворота в Карпати”, з метою вдосконалення туристичної можливості міста. Так тільки в цьому році організовано участь туристичних підприємств міста у виставках, ярмарках, форумах:
      - Міжнародна туристична виставка UITT 2009 «Україна Подорожі та Туризм у м. Києві.
      - Міжнародна асамблея туристичного бізнесу та виставка «Турмаркет-2009» у м. Одеса.
      В І кварталі 2009 року розроблено макет туристичної карти-схеми міста та встановлено на перетині вулиць Галицька - Бельведерська.
      Підготовлено розпорядження міського голови для промоціювання міста та проведення визначних заходів:
      - на випуск інформаційно-промоційних матеріалів;
      - на виділення коштів за технічне обслуговування туристичних щитів “Івано-Франківськ туристичний запрошує” що розміщені в смт. Дружба Тернопільської області;
      - на розробку дизайну та випуск інвестиційно-інформаційного компакт-диску «Івано-Франківськ – столиця Прикарпаття»;
      - на виготовлення презентаційного туристичного фільму про Івано-Франківськ.
       Щодо підготовки до «Євро 2012» відділом туризму підготовлено і подано на Всеукраїнський конкурс проект “Регіональна ініціатива розвитку туризму в Івано-Франківську та області” та опрацьовується можливість участі у новому проекті транскордонної співпраці «RCBI Угорщина-Румунія-Словаччина-Україна».
       З метою вдосконалення діяльності туристичних фірм, відділ туризму організовує та проводить регулярні зустрічі, круглі столи з керівниками туристичних фірм та фахівцями туристичної галузі міста на яких обговорюються проблеми розвитку туризму в місті, співпраці відділу туризму і туристичних підприємств та проведено методичні семінари з підготовки до літньо-зимового періоду. Проводились наради з туристичними фірмами міста де аналізувались статистичні дані з туристичної діяльності. Створено і постійно оновлюється загальний банк даних реєстру підприємств туристично-рекреаційного комплексу. Підготовлено та постійно корегується календар запланованих визначних міських подій, фестивалів, атракцій з метою їх маркетингу та промоції.
      Начальник відділу туризму                               В.Устинський

Актуально

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою
Опубліковано: 18 Вер 2020 9:12
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 27,5 кв.м в будинку на вул. Шевченка, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – незавершеного будівництва на вул Стефаника, 31 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:50
Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти?
Опубліковано: 16 Вер 2020 9:17
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 15,5 кв.м на вул. Бельведерській, 4 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:59
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 70,6 кв.м в будинку на вул. Грушевського, 14 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:54

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ