• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Функціонування
СУЯ

Результати опитування задоволеності замовників якістю надання адміністративних послуг та роботою Центру надання адміністративних послуг

В період з 17 по 26 листопада 2015 р. в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська проводилося опитування задоволеності замовників якістю надання адміністративних послуг та роботою Центру надання адміністративних послуг. Опитування проводилосяФондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» із залученням активістів ГО «ОПОРА».

Загалом було опитано 100 респондентів за методикою екзит-полу на виході з Центру надання адміністративних послуг.

Як свідчать результати дослідження, абсолютна більшість респондентів, що взяли участь в опитуванні, зверталася до Центру надання адміністративних послуг з метою отримати конкретну адміністративну послугу – 73,3%, тоді як задля отримання інформації та консультації центр відвідували 26,7%. При цьому більшості опитаних користувачів послуг (96,4%) вдалося повністю вирішити питання, з яким вони звернулися, ще 2,4% зазначили, що питання не вирішене, але перебуває в процесі вирішення. Не змогли розв’язати свого питання шляхом звернення до відповідної установи 1,2% респондентів.

87,8% громадян вказали, що їм вдалося вирішити питання за 1 раз, 11% - за 2 рази та 1,2% - за 3 рази.

Визначаючи причину, по якій не вдалося вирішити питання в ЦНАП, 66,7% громадян, що зверталися для отримання певної адміністративної послуги, зазначили, що їхнє питання не вирішилося в зв'язку з тим, що не вистачає необхідних документів та 33,3% респондентів вказали на відсутність законних підстав для вирішення їхнього питання.

Конкретизуючи сферу отримання адміністративної послуги, 31,6 % відвідувачів зазначили, що зверталися з метою отримання паспорта (вклеювання фотографії до паспорта 25/45 років), 14,5% відвідали ЦНАП з приводу реєстрації місця проживання, по 8,4% звернулися з метою приватизації житла і отримання земельної ділянки, 4,8% -  за отриманням дозволу на будівництво/перепланування (в т.ч. через подання декларації), 3,6% -за оформленням субсидії, інших видів державної допомоги та інших соціальних виплат, 1,2% - реєстрація суб'єктом підприємницької діяльності та 22,95% - інше.

Роботою центру надання адміністративних послуг перед його відвідуванням цікавилися 29% відвідувачів, тоді як 71 % громадян вже цілком були обізнані в даному питанні. Жителі міста насамперед цікавилися компетенцією органу та переліком послуг (79,3%), режимом роботи центру (10,3%), місцем розташування органу та транспортним сполученням (6,9%) та переліком необхідних документів (3,4%).

Основним джерелом потрібної інформації стали знайомі, родичі та друзі (31%), особисто ЦНАП (27,6%), по 10,3% громадян дізналися необхідну інформацію по телефону чи ЗМІ, 6.9% - з мережі інтернет та 10,3% почерпнули інформацію з інших джерел.

Для абсолютної більшості всіх, хто хотів з’ясувати ті чи інші питання до відвідування ЦНАПу (92,9%), отримана інформація була цілком достатньою  і тільки 7,1% опитаних вважають, що вона мала б бути більш детальною.

Оцінюючи умови обслуговування та рівень задоволеності відвідувачів різними параметрами роботи Центру надання адміністративних послуг                       64%опитуваним не довелося чекати у чергах взагалі, 30 % громадянам довелося чекати до 10 хвилин та по 3% громадян чекали до 20 та до 30 хвилин.

Практично усі респонденти, які звернулися в ЦНАП (98%) були цілком задоволені привітністю працівників ЦНАП і 2% залишилися переважно задоволеними тим, як їх прийняли в державній установі.

Крім того, майже стовідсотково усі опитані (99%) відмітили високий професіоналізм та компетентність працівників ЦНАП і тільки 1% були переважно задоволенні знаннями адміністраторів.

В абсолютній більшості відвідувачі Центру надання адміністративних послуг задоволені й інформативністю вивісок на вході до приміщення та наявністю інших вказівників (задоволені 94%, переважно задоволені – 6%); наявністю стендів з інформацією, зразками документів (задоволені 92%, переважно задоволені – 8%); наявністю інформаційних карток послуг (задоволені 91%, переважно задоволені – 9%); доступністю бланків, формулярів (задоволені 100%); облаштуванням місць для очікування (задоволені 99%, переважно задоволені – 1%); загальним станом приміщення (задоволені – 97%, переважно задоволені – 3%), режимом роботи (задоволені – 88%, переважно задоволені-8%, переважно не задоволені-3% та не задоволені – 1%).

Практично усі відвідувачі залишилися задоволеними зручністю приміщень для людей з особливими фізичними потребами (задоволені – 99% і переважно задоволені – 1%), а також зручністю оплати послуг в разі потреби (задоволені – 95,5% і переважно задоволені – 4,5%).

Щодо роботи Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська в цілому, то абсолютна більшість тих, хто звертався до ЦНАП, оцінює його роботу тільки схвально та позитивно, а саме: 91% -дуже добре та 9% -добре.

Результати анкетування свідчать, що громадяни задоволені рівнем організації роботи Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська та якістю надання у ньому адміністративних послуг.

Разом з тим, незважаючи на досить позитивну оцінку різних аспектів функціонування ЦНАПу, анкетування дозволило виявити окремі сторони процесу надання адміністративних послуг, які ще потребують доопрацювання та намітити кроки подальшої роботи в плані удосконалення якості надання послуг населенню органами виконавчої влади.

Періодичне вивчення думки громадян є одним із важливих індикаторів якості роботи Центру надання адміністративних послуг та прозорості роботи виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, дозволяє забезпечити зворотній зв'язок із громадськістю, показує сильні і слабкі сторони діяльності та виявляє суспільні очікування щодо роботи виконавчих органів на основі встановлених зрозумілих та загальноприйнятих критеріїв. Серед них — зручність місць для відвідувачів, наявність зразків документів, обґрунтованість відмови у наданні послуг, доброзичливість та привітність працівників, дотримання процедури надання адміністративної послуги тощо.

 

Актуально

Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:34
Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення площею 7,9 кв.м, розташованого в будинку на вул. О. Кисілевської, 40 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:33
ОГОЛОШЕННЯ про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська.
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:32
Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення площею 18,7 кв.м, розташованого в будинку на вул. Вовчинецькій, 84 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:31
Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує щодо санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції та Революції Гідності
Опубліковано: 17 Січ 2020 15:33
З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ ЗРОСЛИ ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
Опубліковано: 16 Січ 2020 12:00

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ