• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Функціонування
СУЯ

Результати анкетування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради

 

В рамках впровадженої у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради системи управління якістю та на виконання розпорядження міського голови від 19.11.2013р. №481-р «Про проведення анкетування» в період з 20.11.2013р. по 20.12.2013р. в Центрі надання адміністративних послуг та окремих структурних підрозділах, які надають послуги населенню згідно із затвердженим переліком адміністративних послуг, проведено дослідження задоволеності замовників послугами, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради.

Метою дослідження стало визначення того, якою мірою мешканці міста задоволені рівнем послуг, наданих виконавчими органами Івано-Франківської міської ради, та вивчення їх пропозицій для покращення якості послуг.

З метою отримання об'єктивних результатів до проведення анкетування було залучено Івано-Франківську обласну організацію «Молода Просвіта» та учасників проекту «Молодь і влада».

В ході проведення анкетування мешканці міста мали можливість оцінити якість наданої послуги та рівень обслуговування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради, роботу органу виконавчої влади, до якого звернулися, в цілому, а також надати свої пропозиції по покращенню роботи органів виконавчої влади Івано-Франківської міської ради.

Загальна кількість осіб, які взяли участь в анкетуванні, складає 300 осіб.

Як свідчать результати дослідження, метою візиту до органу виконавчої влади 73,3% (220 чол.) громадян було отримання конкретної адміністративної послуги і 26,7% (80 чол.) - отримання інформації та консультації.

Рівень обслуговування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради оцінювався за трьома показниками, а саме: знання і компетентність працівника, культура обслуговування та зручність для осіб з обмеженими можливостями.

Так, 92,7% (278 чол.) респондентів відмітиливисокий професіоналізм працівників органів виконавчої влади та наступним чином оцінили їхню компетентність і знання: 55% (165 чол.) – відмінно, 37,7% (113 чол.) – добре,             5,7% (17 чол.) - задовільно та1,6% (5 чол.) – незадовільно.

Досить хороші результати отримано також і при оцінці культури обслуговування громадян: 92,3% (277 чол.) опитаних громадян позитивно оцінили культуру обслуговування під час прийому. З них: 54% (162 чол.) опитаних оцінюють культуру обслуговування на відмінно, 38,3% (115 чол.) – добре, 5,7% (17 чол.) задовільно та 2% (6 чол.) незадовільно.

Проведене аналізування анкет засвідчило, що більшість громадян «відмінно» оцінило культуру обслуговування під час прийому                 працівниками відділу дозвільно-погоджувальних процедур (93,3%),    управління освіти і науки (91,3%), відділу Держземагенства у місті        Івано-Франківську (88,9%), департаменту містобудування та     архітектури (70%), управління Державної міграційної служби в              Івано-Франківській області (70%), служби у справах дітей (63,6%), управління у справах дітей, молодіжної та гендерної політики (61,5%), відділу обліку і розподілу житла (60%).

Оцінка замовниками якості наданих послуг було одним із ключових питань анкети, вивчення відповідей на яке дає можливість, в свою чергу                      оцінити також і роботу працівників конкретного структурного підрозділу.

Підсумовуючи результати відповідей на дане запитання, можна констатувати, що більшість мешканців міста, а це складає 92,3% (277 чол.), задоволені та позитивно оцінюють якість наданих послуг.                                     З них 49,7% (149 чол.) опитаних оцінюють якість послуги на відмінно,        42,7% (128 чол.) – добре, 6% (18 чол.) задовільно та 1,6% (5 чол.) незадовільно.

Аналізуючи статистичні показники, слід відмітити, що на «відмінно» оцінили мешканці міста послуги, надані управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області (80%), управління освіти і               науки (78,3%), відділу дозвільно-погоджувальних процедур (66,7%),         відділу Держземагенства у місті Івано-Франківську (66,7%), управління у справах дітей, молодіжної та гендерної політики (61,5%).

Відповідаючи на запитання анкети, громадяни оцінили також і повноту (достатню кількість) інформації щодо надання адміністративних послуг, розміщену на офіційному веб-сайті міста.

Так, 127 осіб (42,3%) вважає, що інформації, розміщеної на веб-сайті міста щодо надання адміністративних послуг замовникам, є цілком достатньо,              24 особи (8%) вважає, що її не достатньо і 149 осіб, що складає 49,7%,                  не користується веб-сайтом.

Аналізуючи дані показники в порівнянні з минулим роком, слід відмітити, що громадяни з кожним роком все більше користуються інформаційними технологіями та оцінюють зручність їх використання у повсякденному житті. Підтвердженням цього є той факт, що за даними анкетування, показник осіб, які не користуються веб-сайтом у 2013 році знизився із 54,2 % у 2012 році до 49,7% у 2013 році, що в свою чергу засвідчує також і зростання популярності офіційного веб-сайту міста та актуальності питання постійного контролю за його наповненням структурними підрозділами виконавчого комітету.

Окрім інших питань, в ході проведення анкетування, мешканці міста мали можливість висловити свою думку та в цілому оцінити і роботу самого виконавчого органу міської ради.

В порівнянні з минулим, 2012 роком, мешканці міста значно вище оцінили роботу виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, відзначивши тим самим удосконалення роботи відділів та управлінь в цілому.

Так, у 2012 році мешканці міста оцінили роботу виконавчих органів наступним чином: 83,8% (598 чол.), в цілому оцінили роботу позитивно,                на думку 14,5% громадян (104 чол.), вона була задовільною та 2% (14 осіб) вважали, що структурний підрозділ міг би працювати і краще.

У 2013 ж році, позитивно оцінили роботу відділу (управління), до якого звернулися, 91% громадян (273 чол.).  23 особи, що становить 7,7%, вважають її задовільною та тільки 1,3% (4 чол.) думають, що працівникам органів виконавчої влади слід працювати краще.

В цілому, анкетування 2013 року засвідчило непогані результати та оцінку мешканців міста, а також дало можливість побачити окремі сторони питання якісного надання послуг населенню, які ще потребують доопрацювання та намітити кроки подальшої роботи в плані удосконалення якості надання послуг населенню органами виконавчої влади.

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ