• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Функціонування
СУЯ

Результати анкетування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради

   В рамках впровадженої у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради системи управління якістю та на виконання розпорядження міського голови від 30.05.2012р. №291-р «Про проведення анкетування» в період з 04.06.2012р. по 04.07.2012р . в Центрі надання адміністративних послуг та окремих структурних підрозділах, які надають послуги населенню згідно із затвердженими реєстрами адміністративних та неадміністративних послуг , проведено дослідження задоволеності замовників послугами, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради.

   Метою дослідження стало визначення того, якою мірою мешканці міста задоволені рівнем послуг, наданих виконавчими органами Івано-Франківської міської ради, та вивчення їх пропозицій для покращення якості послуг.

   З метою отримання об'єктивних результатів до проведення анкетування було залучено учасників проекту «Молодь і влада» та студентів вищих навчальних закладів, які проходили практику у виконавчих органах міської ради.

   В ході проведення анкетування мешканці міста мали можливість оцінити якість наданої послуги та рівень обслуговування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради, роботу органу виконавчої влади, до якого звернулися, в цілому, а також надати свої пропозиції по покращенню роботи органів виконавчої влади Івано-Франківської міської ради.

Загальна кількість осіб, які взяли участь в анкетуванні, складає 716 осіб.

   Як свідчать результати дослідження, 61,7% (442 особи) громадян звернулися до виконавчих органів міської ради з метою отримання конкретної адміністративної послуги і 38,3% (274особи) для отримання інформації та консультації.

   Рівень обслуговування у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради оцінювався за трьома показниками, а саме: знання і компетентність працівника, культура обслуговування та зручність для осіб з обмеженими можливостями.

   Так, 89 % (634 особи) респондентів відмітили високий професіоналізм працівників органів виконавчої влади та наступним чином оцінили їхню компетентність і знання: 43 % (308 осіб) – відмінно, 46 % (326 осіб) – добре , 9 % (66 осіб) - задовільно та 2 % (16 осіб) – незадовільно.

   Зокрема, мешканці міста відзначили професійну роботу працівників рекламно – інформаційного центру та управління торгівлі (100 % опитаних), архівного відділу (64,7%), фонду комунальної власності територіальної громади міста (58%), служби у справах дітей (57,2%).

Досить хороші результати отримано також і при оцінці культури обслуговування громадян: 89% (637 осіб) опитаних громадян позитивно оцінили культуру обслуговування на прийомі. З них: 41% (294 особи) опитаних оцінюють культуру обслуговування на відмінно, 48% (343 особи) – добре, 10% (69 осіб) задовільно та 1% (10 осіб) незадовільно.

Проведене аналізування анкет засвідчило, що більшість громадян відмінно оцінило культуру обслуговування під час прийому працівниками рекламно-інформаційного центру (100 % ), фонду комунальної власності територіальної громади міста (74,2 % ), управління торгівлі (66,7 % ), управління земельних відносин (62,9 % ), відділу дозвільно-погоджувальних процедур (59,1 % ), служби у справах дітей (57,2 % ) .

Проте, 1% опитаних громадян залишився не зовсім задоволений культурою обслуговування, а це: 3 особи, які звернулися на прийом у відділ звернень громадян , 2 особи у відділ державної реєстрації (Реєстраційна палата) та по 1 особі, що побували у Департаменті містобудування та архітектури , управлінні освіти і науки , управлінні Держкомзему в м. Івано-Франківську, архівному відділі , Департаменті соціальної політики .

   Оцінка замовниками якості наданих послуг було одним із ключових питань анкети, вивчення відповідей на яке дає можливість, в свою чергу, оцінити також і роботу працівників конкретного структурного підрозділу.

   Підсумовуючи результати відповідей на дане запитання, можна констатувати, що більшість мешканців міста, а це складає 82,4% (590 осіб), задоволені та позитивно оцінюють якість наданих послуг. З них 31,2% (223 особи) опитаних оцінюють якість послуги на відмінно, 51,2% (367 осіб) – добре, 14,8% (106 осіб) задовільно та 2,8% (20 осіб) незадовільно.

Аналізуючи статистичні показники, слід відмітити, що на «відмінно» оцінили мешканці міста послуги, надані рекламно-інформаційним центром (100 %), архівним відділом (70,6%), управлінням торгівлі (66,7%), Фондом комунальної власності територіальної громади міста (54,8%) та службою у справах дітей (50%).

Разом з тим, слід зауважити, що незначна кількість замовників незадовільно оцінила якість наданих їм послуг. Так, варто звернути увагу на якість послуг Департаменту містобудування та архітектури (8,3%), відділу звернень громадян (6,7%) та управлінню Держкомзему в м. Івано-Франківську (6,5%).

Відповідаючи на запитання анкети, громадяни оцінили також і повноту (достатню кількість) інформації щодо надання адміністративних (неадміністративних) послуг, розміщену на офіційному веб-сайті міста. Так, 221 особа (30,9 %) вважає, що інформації, розміщеної на веб-сайті міста, щодо надання адміністративних та неадміністративних послуг замовникам є цілком достатньо, 107 осіб (14,9%) вважає, що її недостатньо і 388 осіб, що складає 54,2% не користується веб-сайтом.

   Окрім інших питань, в ході проведення анкетування мешканці міста мали можливість висловити свою думку та в цілому оцінити і роботу самого виконавчого органу міської ради. В порівнянні з минулим, 2011 роком, мешканці міста значно вище оцінили роботу виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, відзначивши тим самим удосконалення роботи відділів та управлінь в цілому.

Так, 2011 році мешканці міста оцінили роботу виконавчих органів наступним чином: 111 осіб (37 %) оцінили роботу в цілому позитивно, 88 осіб, що складає 29,3%, визнали її задовільною та 33,7% вважали, що органи виконавчої влади могли б працювати і краще.

   У 2012 році позитивно оцінюють роботу відділу (управління) до якого звернулися 598 осіб , що складає 83,8 %, 104 особи, що становить 14,5% вважають її задовільною та тільки 2% думають, що структурний підрозділ міг би працювати і краще.

В цілому, анкетування 2012 року засвідчило непогані результати та оцінку мешканців міста, а також дало можливість побачити окремі сторони питання якісного надання послуг населенню, які ще потребують доопрацювання та намітити кроки подальшої роботи в плані удосконалення якості надання послуг населенню органами виконавчої влади.

Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 90,3 кв.м, розташованих в цоколі будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 183, корпус 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 04 Чер 2020 15:32
До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
Опубліковано: 04 Чер 2020 9:20
Молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів
Опубліковано: 03 Чер 2020 15:22
Безпечний відпочинок громадян на водних об'єктах міста під час літнього купального сезону
Опубліковано: 02 Чер 2020 9:33
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ