• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Функціонування
СУЯ

Виконавчий комітет отримав Сертифікат на систему менеджменту якістю згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008

      12 червня 2012 року в рамках щотижневої оперативної наради директор з сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» Павло Підгаєць вручив першому заступнику міського голови Зіновію Фітелю та керуючому справами виконавчого комітету Андрію Лису Сертифікат на систему менеджменту якістю згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.      Сертифікат видано міжнародним органом сертифікації "DEKRA" (м.Штудгард, Німеччина), визнаного лідера серед міжнародних органів з сертифікації, який входить в першу трійку міжнародного рейтингу сертифікаційних органів.      Отриманий сертифікат вже вкотре засвідчив якісне надання виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради адміністративних послуг, які відповідають вимогам міжнародних стандартів.  

Рішення про впровадження нової системи управління, яка б підвищила ефективність діяльності як виконавчого комітету в цілому так і кожного структурного підрозділу зокрема та забезпечила надання якісних адміністративних послуг мешканцям Івано-Франківська, було прийнято керівництвом виконавчого комітету міської ради в грудні 2007 року.

      Використовуючи міжнародний досвід досягнення високого рівня управління в державних органах, новітню систему управління побудовано рівняючись на міжнародні стандарти якості, зокрема використовуючи вимоги міжнародного стандарту ISO 9001.

 
 
 

      З метою впровадження міжнародних стандартів було:
      • створено робочу групу з впровадження системи управління якістю (СУЯ)
      • сформовано Політику якості виконавчого комітету Івано- Франківської міської ради та визначено Цілі її досягнення
      • сформовано Реєстр адміністративних послуг
      • затверджено Етичний кодекс посадових осіб виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
      • напрацьовано ряд інших необхідних документів СУЯ
      • проведено відповідні навчання та семінари з працівниками виконавчого комітету
      • сформовано групу внутрішніх аудиторів та проведено внутрішні аудити в структурних підрозділах виконкому
      • проведено анкетування та вивчено думку мешканців міста щодо якості наданих адміністративних послуг
      Високу якість здійснених заходів, належний рівень надання адміністративних послуг підтвердив зовнішній сертифікаційний аудит, проведений міжнародною сертифікуючою організацією «ТЮФ Норд Украина» в грудні 2008р., за результатами якого під час щорічної шостої церемонії вшанування лідерів економічного прогресу «Тріумф-2008» виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради в особі міського голови Віктора Анушкевичуса отримав Сертифікат на систему менеджменту згідно з ISO 9001:2000 який засвідчив надання виконавчим комітетом міської ради адміністративних послуг, які відповідають міжнародним стандартам.
      Система управління якістю функціоную у виконавчому комітеті уже 4-й рік. З часу її запровадження реалізовано важливі заходи для досягнення поставлених цілей в сфері управління якістю, найяскравішим прикладом і досягненням з яких є відкриття та введення в дію Центру надання адміністративних послуг.
      Відкриття Центру дозволило створити максимально комфортні та сприятливі умови мешканцям міста при зверненні до органів місцевого самоврядування, впровадження зручного графіку прийому мешканців міста, скорочення і спрощення процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб.
      Відкриття ЦНАПу дало можливість звести в одне приміщення Дозвільний центр, Реєстраційну палату та 10 муніципальних служб, які до цього були територіально розпорошені.  Муніципальні служби, які беруть участь у роботі Центру надають 83 послуги, за виключенням соціальних послуг.
      Станом на 01.06.2012 року в Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська надано 85 940 адміністративних послуг та 14 919 консультацій. Крім того, 43 186 адміністративні послуги надано мешканцям міста департаментом соціальної політики.
      З метою забезпечення зручності та оперативності отримання замовниками необхідної інформації щодо отримання адміністративних послуг:
      1. В Центрі надання адміністративних послуг створено бек-офіс для телефонного обслуговування громадян; встановлено 2 комп'ютерні інформаційні термінали.
      2. На офіційному сайті міста Івано-Франківська створено розділ «ЦНАП», в якому розміщена актуальна інформація про роботу Дозвільного центру, Реєстраційної палати та муніципальних служб, перелік послуг з бланками заяв, нормативна база, звіти та оголошення; створено інтерактивний сайт із кодом зворотного зв'язку (як наступний крок на шляху до запровадження електронного документообігу), що дає можливість замовникам в реальному часі перевірити стан виконання замовленої послуги чи документа дозвільного характеру на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради за адресою: http://www.cnap.if.ua/
      З 1 вересня 2011р. для зручності громадян в Центрі надання адміністративних послуг запроваджено нову технологію - sms-інформування. Замовники, що вказали при реєстрації номер свого мобільного телефону, будуть безкоштовно проінформовані про готовність послуги - повідомленням.
      Впроваджена інновація поширюється на всіх операторів мобільного зв'язку України.
      З метою взаємозамінності постійно забезпечується підвищення професійної обізнаності та функціональної мобільності працівників відділу дозвільно- погоджувальних процедур і координаторів Центру надання адміністративних послуг.
      З метою визначення рівня задоволеності мешканців міста якістю адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано- Франківської міської ради щорічно проводиться анкетування.
      За результатами соціологічного дослідження проведеного у 2011 році інститутом соціологічного дослідження «СОЦІНФОРМ» Київського міжнародного інституту соціології на думку мешканців міста після відкриття ЦНАПу:
      • Зросла поінформованість громадян щодо отримання послуг
      • Знизився відсоток невирішених питань
      • Знизився показник очікування на прийом
      • Значно підвищилася компетентність працівників
      • Виросла оцінка роботи структурних підрозділів Крім того, відкриття ЦНАПу дало можливість досягнути:
      - Прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання адміністративних послуг;
      - Зменшення часу та зусиль для оформлення документації;
      - Впорядкування роботи з документами, прискорення їх пошуку та виключення втрат документів;
      - Уникнення дублювання дій, пов’язаних з введенням аналогічної інформації на різних етапах роботи;
      - Підвищення якості управління за рахунок передбачуваності роботи системи.
      В порівнянні з минулим роком спостерігається позитивна динаміка практично по всіх показниках, що в свою чергу свідчить про правильно обраний шлях виконавчого комітету міської ради до досягнення поставленої мети, спрямованої на якісне надання адміністративних послуг та задоволення потреб громади міста Івано-Франківська.
      Система управління якістю є важливою складовою реалізації Стратегічного плану розвитку міста, Програми економічного і соціального розвитку міста та сприяє забезпеченню потреб громадян щодо надання якісних муніципальних послуг, підвищення результативності та ефективності функціонування виконавчого комітету міської ради, створення сприятливого середовища для життя, праці, бізнесу та покращення добробуту територіальної громади міста Івано-Франківська і тому потребує постійного підтримання та удосконалення в майбутньому.

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ