• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
Меню

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

Міський
порадник

Який депутат закріплений за моїм округом/вулицею/районом

Депутати Івано-Франківської міської ради

VII демократичного скликання

 

№ 1 у списку політичної сили:

УНП -Анушкевичус Віктор Андрюсович

ПП ВО «БАТЬКІВЩИНА» - Терешко Руслан Володимирович

ОП БПП СОЛІДАРНІСТЬ - Шкутяк Петро Зіновійович

ПП «ОБ`ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»»-Кулинич Ірина Вікторівна

 

Межі округу (вулиці)

№ округу

депутат

м.Івано-Франківськ – вул. Галицька: 122, 126, 128–132; вул. Калуське Шосе

1

 вул.Барвиста, вул.Василя Січка, вул.Гімназійна, вул.Горбачевського, вул.Дем’янів Лаз, вул.Єпископа Івана Лятишевського, вул.Івана Курівця, вул.Лозова, вул.Меморіальна, вул.М.Євшана, вул.Нескорених, вул.Озерна, вул.Ольжича, вул.Федьковича: 7–7Б; вул.Ціолковського

вул.Галицька: 118, 134, 144; вул.Хіміків: 2–17В, 19А–19Б;

 

 

вул.Галицька: 120–120А, 124–124А, 136–140, 142, 167–201;

Чміль Д.К.

Яблонь В.Д.

2

 вул.Ботавіна, вул.Галицька: 114, 116; вул.Тролейбусна: 1–5, 9, 11, 13, 15–17А, 19–21;

 

 

вул.Тролейбусна: 6–8, 10, 12, 14, 18;

Строїч А.П.

3

вул.Галицька: 66А–90, 92, 94–98, 100, 106, 112–112Д; вул.Глібова, вул.Добролюбова, вул.Мартовича, вул.Федьковича: 17–52; вул.Юліана Целевича: 1–3, 4–5, 6–9;

вул.Тролейбусна: 22–24; вул.Хіміків: 19, 21–38; вул.Юліана Целевича: 3А–3Б, 5А, 10–36В

 

 

 вул.Пасічна

Харук Р.Р.

4

вул.Галицька: 114А, 116А, 118А, 133, 141, 145–163; вул.Загвіздянська, вул.М.Витвицького, вул.Нечуя-Левицького, вул.Федьковича: 56–136;

 

 

вул.Волинська, вул.Карпенка-Карого, вул.Михайла Фіголя, набережна ім.В.Стефаника: 15, 19, 23, 29–46;

5

вул.Довга: 53–61, 70–98; вул. Зв’язкова, вул. Ірчана, вул.Карпатська: 5, 7, 9, 13; вул.Кравецька, вул.Марка Вовчка, вул.Мечникова, вул.Млинарська, вул.Моршинська, вул.Пасічанська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тичини: 21–65; вул.Українська, вул.Флотська, вул.Хотинська, вул.Ю.Олесницького

вул.Бориславська, вул.Газова, вул.Г.Сковороди, вул.Кармелюка: 6–45; вул.Кривоноса, вул.Ленкавського: 15–60Б; вул.Романа Левицького, вул.Солотвинська, вул.Ясінських, пров.Ленкавського

 

 

вул.Буковинська, вул.Галицька: 64–64В, 99, 105, 109–111, 115; вул.І.Пулюя: 1–2, 4, 6–6А, 8; набережна ім.В.Стефаника: 2–6А;

6

вул.Галицька: 117, 119–119А, 121, 123, 127; вул.І.Пулюя: 12, 14–16; набережна ім.В.Стефаника: 8–14, 16–18, 20–22, 24–28;

 

 

бульв.Північний ім.Пушкіна: 4–4А, 6–10, 12; вул.Довга: 6–46, 48, 62–64; вул.Слов’янська

Пуйда І.М.

7

 вул.Берегова: 22А, 26–35; вул.Д.Циганкова, вул.І.Пулюя: 3, 5, 7, 9–10А, 13; вул.Н.Гаморака

вул.Берегова: 1–20, 23–25; вул.Карпатська: 2–4, 6, 8, 10–12Б, 14–50; вул.Каховська, вул.О.Бобикевича, вул.Сергія Єфремова, вул.Сніжна, вул.Чиста

 

 

бульв.Північний ім.Пушкіна: 11; вул.Довга: 47; вул.Заболотівська, вул.Панаса Мирного, вул.Пашницького, вул.Тичини: 3–20;

Федорук О.В.

 8

бульв.Північний ім.Пушкіна: 1–3, 5–5Б; вул.Галицька: 45, 47, 49, 51–51А, 53, 57А, 59, 61, 63–63А; вул.Достоєвського, вул.Заклинських, вул.Новгородська: 16–55; вул.Угорська

 вул.Бельведерська: 1–29А; вул.Гетьмана Мазепи: 1–28, 30–35А; вул.Низова, вул.Новгородська: 4–15А; вул.Пилипа Орлика

 

 

вул.Вовчинецька: 1–51, 53, 61, 69; вул.Героїв Крут, вул.Героїв-Пожежників, вул.Грюнвальдська, вул.Д.Донцова, вул.Івана Мирона, вул.Коцюбинського, вул.Привокзальна, вул.Романа Купчинського, вул.Толстого, пл.Привокзальна

Ковальчук М.П.

Гарасимко І.М.

9

 вул.Богунська, вул.Василіянок: 30–34, 36–68; вул.Військових Ветеранів, вул.В.Маланюка, вул.Галицька: 24–32, 34; вул.Довбуша, вул.Запорізька, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Пекарська

 

 

вул.Б.Хмельницького: 1–55, 59–78; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Дарії Цвєк, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кропивницького, вул.Максимовича, вул.Некрасова, вул.Новий Світ, вул.Перехідна, вул.Урожайна

Олійник В.Є.

10

вул.В.Войцюка, вул.Галицька: 34А–34А к.1, 36, 38, 46, 48–48А, 50–50А, 52, 54–56Б, 58, 60, 62, 91, 93; вул.Гарбарська, вул.Княгинин, вул.Ковальська, вул.Косівська, вул.Макогона, вул.Надрічна: 2–54А; вул.Подільська, вул.Промислова, вул.Ушинського, вул.Церковна, вул.Шкільна

вул.Валова, вул.Василіянок: 1–26, 35; вул.Дністровська, вул.Тарнавського, вул.Шопена, вул.2000-ліття Різдва Христового

 

 

вул.Вовчинецька: 126–128, 136, 140–142, 148, 152–156, 170–182, 185, 187–191, 193, 195, 197А, 205, 207, 209–223Г;

Тарас М.

11

вул.Б.Хмельницького: 57А, 82–92А; вул.Вишнева, вул.Далека, вул.Докучаєва, вул.Заньковецької, вул.Коломийська, вул.Надрічна: 212А–223; вул.Полотнюків, вул.Пржевальського, вул.Радіщева, вул.Симиренків

 

 

вул.Василя Симоненка: 3Б–3В, 5–5А; вул.Вовчинецька: 202, 206, 208–208В;

Марцінків Р.Б.

12

вул.Василя Симоненка: 7–7А, 9–9А, 11, 13;

 

 

вул.Василя Стуса: 15–15А, 21; вул.Івана Миколайчука: 6–11, 13, 17Б–17В;

Савчук О.В.

13

вул.Василя Стуса: 39–45; вул.Івана Миколайчука: 12, 14, 16–16В, 18, 20–30; вул.Патріарха Володимира

 

 

вул.Василя Симоненка: 18–22; вул.Вовчинецька: 194–194В, 196;

14

вул.Василя Симоненка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16; вул.Вовчинецька: 198–200

вул.Василя Симоненка: 24–24Б; вул.Івана Миколайчука: 15–15А, 17–17А, 19;

 

 

вул.Василя Стуса: 7–13, 17–19, 23–37Б; вул.Івана Миколайчука: 1–3;

Синишин В.І.

15

вул.В.Івасюка: 7; вул.Вовчинецька: 184, 186, 192–192В

 

 

вул.Біла, вул.Весела, вул.Виговського, вул.Вільна, вул.Вінницька, вул.Вовчинецька: 52–52А, 60, 62–68, 76А–125, 129–131, 139–139В, 147, 149, 157–167; вул.Гулака-Артемовського, вул.Гуцульська, вул.Деповська: 5–19; вул.Затишна, вул.Каменярів, вул.Кобринської, вул.Лучна, вул.Миру: 3–66, 67А, 70, 72–76, 80–84; вул.Молдавська, вул.Огарьова, вул.Ольги Дучимінської, вул.Прутська, вул.Січеславська, вул.Сотника Палієва, вул.Старицького, вул.Стрийська, вул.Трачів, вул.Ужгородська, вул.Уляни Кравченко, вул.Ф.Карпіньського, вул.Ясна, пров.Вінницький, пров.Софіївський

16

 вул.Дружби, вул.Івана Павла ІІ: 2–8, 10–12; вул.Космічна, вул.Костантини Малицької, вул.Миру: 67, 69, 71–71А, 79–79А, 87–90, 100, 102; вул.Я.Пстрака, пров.Будівельний, пров.Полтавський

 

 

вул.В.Івасюка: 24, 26–26А; вул.Героїв УПА, вул.Гоголя, вул.Івана Павла ІІ: 27; вул.Кардинала Любачівського, вул.Миру: 99, 101, 103–138; вул.Полковника В.Андрусяка, вул.Софіївка, вул.Харківська

Продан М.В.

17

вул.В.Івасюка: 28; вул.Івана Павла ІІ: 9, 17, 19–19А, 21, 23–25, 28–30;

 

 

вул.Василя Симоненка: 26–34; вул.24 Серпня

Бурко В.М. 18

вул.В.Івасюка: 11–23, 25, 27А, 30–46, 50Б–50В; вул.Молодіжна: 42;

 

 

вул.Івана Павла ІІ: 16, 18, 20, 22; вул.Молодіжна: 50, 52, 54, 56–62;

19

вул.Андрія Палія, вул.Гната Хоткевича: 1–29А, 31–33А, 35–35А, 37, 39, 41, 43; вул.Кирила Трильовського, вул.Молодіжна: 1–2, 40, 44–44А, 46–48, 51, 52А–52Б, 55, 71; вул.Реміснича, вул.Селянська, вул.Української Дивізії

 

 

вул.Гната Хоткевича: 50 к.1–50 к.3, 67–75, 79;

Магас С.Д.

 20

вул.Гната Хоткевича: 46 к.2–46 к.3, 52 к.1–52 к.4, 54, 77, 83

 

 

вул.Гната Хоткевича: 30, 34, 36, 38–38А, 40, 42–42А, 45, 47, 49, 51, 53, 55–65А; вул.Молодіжна: 32–39, 41, 43, 45; вул.Паркова: 4–8, 18А; вул.Покутська

Скиданчук В.М.

21

вул.В.Івасюка: 50, 52–78; вул.Гната Хоткевича: 75А к.1–75А к.3, 81, 85 к.1–85 к.3; вул.Паркова: 14–18, 18В–20

 

 

вул.Гната Хоткевича: 44 к.3–44Д, 46–46 к.1, 46 к.4–46 к.5, 48–48 к.3;

22

 Палійчук С.В.

вул.Герцена, вул.Данилевського, вул.Деповська: 25–123А; вул.Зелена, вул.І.Білозіра, вул.Йосифа Сліпого, вул.Кондукторська, вул.Кримська, вул.Матієва-Мельника, вул.М.Вербицького, вул.М.Мочульського, вул.Н.Яремчука, вул.Одеська, вул.О.Кисілевської: 1–40В, 43–45, 47, 49–49Б, 51; вул.О.Новаківського, вул.Опільського, вул.Островського, вул.П.Чубинського, вул.Ромена Роллана, вул.Самійленка, вул.Чайківського, вул.Чехова, пров.Червоний

 

 

вул.Котляревського, вул.Надвірнянська, вул.О.Кисілевської: 42, 46Б, 48, 50, 52–77А; вул.Поперечна, вул.Рівна, вул.Угорницька

Мерінов В.О.

23

вул.Глінки, вул.Ковалевської, вул.Леонтовича, вул.М.Сосенка, вул.Патона, вул.Полковника Грома, вул.Романа Яросевича, вул.Руднєва, вул.Сєченова, вул.Тесленка, вул.Тисменицька, вул.Українських Декабристів, вул.Ципки

вул.А.Головатого, вул.Вербова, вул.Лисенка, вул.Микитинецька, вул.Нафтова, вул.Незалежності: 146–249; вул.Нова, вул.Об’їздова, вул.Простора, вул.Софрона Дмитерка, вул.Танкістів, вул.Токарська, вул.Хриплинська, пров.Микитинецький

 

 

вул.Верховинська, вул.Височана, вул.З.Красівського, вул.імені Володимира Кубійовича, вул.Індустріальна, вул.М.Міхновського, вул.О.Басараб, вул.О.Заливахи, вул.Переяславська, вул.Сірика, вул.Степана Бандери: 7–7А, 9, 11А, 15–17; вул.Теодора Цьоклера, вул.Тиха, вул.Товарна, вул.Шота Руставелі, вул.Шухевичів, вул.Я.Карпінця, пров.Товарний

24

 вул.Б.Лепкого, вул.Залізнична, вул.Марійки Підгірянки, вул.Менделеєва, вул.Незалежності: 95–135; вул.П.Калнишевського, вул.Рєпіна, вул.Робітнича, вул.Стефаника, вул.Черемшини, вул.Юрія Іллєнка, пров.Садовий

 

 

вул.Академіка Сахарова: 21–40; вул.Андрія Мельника, вул.Євгена Коновальця: 70Б–83, 93–95;

Саварин І.В.

Волгін А.В.

25

вул.І.Макуха, вул.Київська, вул.М.Зорія, вул.Спокійна, вул.Степана Бандери: 2–6, 8А, 10–10В, 12–14, 20–59А, 61, 63–65А; пров.І.Борковського, пров.Профспілковий

 

 

вул.Академіка Гнатюка, вул.Гаркуші, вул.Драгоманова, вул.Івана Франка, вул.Коперніка, вул.М.Павлика

26

вул.Вірменська, вул.Галицька: 1–23, 33, 35, 37, 39; вул.І.Вагилевича, вул.І.Труша, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Леся Курбаса, вул.М.Грушевського, вул.Мельничука, вул.Ринок, вул.Сотника Т.Мартинця, вул.Станіславська, вул.Страчених Націоналістів, вул.Тринітарська, вул.Шеремети, вул.Шпитальна, пл.Міцкевича, пл.Ринок

 

 

вул.Ботанічна, вул.В.Касіяна, вул.Джерельна, вул.Євгена Коновальця: 148–148А, 150–202А, 204–206, 208–265Б, 267, 269–269Б, 271–271А, 273–273Б, 275–275А, 277–277В, 279–279А, 281, 283–283Б, 285–285А, 287–287Г, 289–289Б, 291; вул.І.Левинського, вул.І.Сем’янчука, вул.Лугова, вул.Опришівецька, вул.Отця І.Блавацького, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Сотника М.Голинського, вул.Челюскінців, вул.Ю.Романчука

Ревчук В.І.

27

геріатричний пансіонат

вул.Весняна, вул.Горохолинська, вул.Дослідна, вул.Євгена Коновальця: 266, 268, 270, 272А, 274, 276, 278, 280, 282–282Б, 284, 286, 288, 290А, 292–701; вул.Зразкова, вул.Колективна, вул.Лісова, вул.Медична: 1–3А, 5–30; вул.П.Василишина, вул.Світла, вул.Січинського, вул.Технічна, вул.Я.Барнича

 

 

вул.Євгена Коновальця: 138–138А, 142–146Е; вул.Симона Петлюри: 11–25;

В.С.Кушнір

28

вул.О.Сорохтея: 16–57;

 

 

вул.Євгена Коновальця: 128–132А, 136–136Д; пл.Європейська

Капустяк О.І.

Корсун І.В.

29

вул.Євгена Коновальця: 100, 102–102А, 106–106А, 108, 121–124А, 135, 141; вул.Національної Гвардії: 16–37;

вул.Джохара Дудаєва, вул.Євгена Коновальця: 147, 149, 203, 207; вул.Л.Ребета, вул.Степана Бандери: 60 к.1–60А, 62–62 к.2, 69–79 к.2;

 

 

вул.Курінного Чорноти, вул.Макаренка, вул.Матейки: 3–38; вул.Республіканська, вул.Чорновола: 73–75А, 77, 79–81, 89–93А, 95–95А, 97–104, 116, 118

Гречанюк П.Д.

30

вул.Військова, вул.Євгена Коновальця: 86–92А, 98–99, 101, 103, 107,109–119; вул.Львівська, вул.Матейки: 39–64; вул.Слави Стецько

 

 

вул.Академіка Сахарова: 3–20; вул.Євгена Озаркевича, вул.Желехівського, вул.Чорновола: 4–72Б, 76, 78, 84, 94, 96

31

вул.Дмитра Вітовського, вул.Євгена Коновальця: 2–46; вул.Левка Бачинського, вул.Незалежності: 8–89; вул.Січових Стрільців: 11–15А, 17–92; вул.Шашкевича, Вічевий Майдан

 

 

вул.Гетьмана Мазепи: 29; вул.С.Гординського, вул.Січових Стрільців: 3–10, 16–16Б; вул.Шевченка: 1–37, 44

32

вул.Гетьмана Мазепи: 36–107, 129–129А, 131, 133–133А; вул.Григора Крука, вул.М.Сабата, вул.Шевченка: 43, 45–104; вул.100-р.Червоного Хреста

бульв.Південний: 23, 28–31А, 33, 35–36, 41, 44; вул.Короля Данила: 1–14Б, 16–17А; вул.Крива, вул.Миколи Саєвича

 

 

вул.Бельведерська: 32–65; вул.В.Манюха, вул.Володимира Великого, вул.В.Яновича, вул.К.Вишневського, вул.Короля Данила: 18, 22–22Б, 24, 26, 28, 30–30А, 32–34, 36, 38–46; вул.Ленкавського: 1–1А, 3–3Б, 5–5А; вул.М.Вороного

33

бульв.Південний: 8А–22, 24А–24Б, 32, 34, 36А–40, 42; вул.Кармелюка: 2; вул.Короля Данила: 15, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 35–35А, 37; вул.Лемківська, вул.Ленкавського: 2, 4, 8–12; вул.М.Биха

 

 

вул.Гвардійська, вул.О.Сорохтея: 1–15; вул.Симона Петлюри: 1–8; вул.С.Снігуровича, вул.Чорновола: 147–196;

Руднянин С.М.

34

вул.Августина Волошина, вул.Карпатської Січі, вул.Національної Гвардії: 1–14А; вул.Софії Галечко, вул.Чорновола: 105–115, 117–117Б, 119–128А, 139, 143;

 

 

вул.О.Довженка: 1–1Б, 3А, 5А; вул.Чорновола: 132–138, 140–142, 144;

Грималюк А.В.

35

вул.Гетьмана П.Дорошенка: 28–28В; вул.О.Довженка: 3, 5, 7–7Б, 9–9Б, 11–11А, 27В–27Г

 

 

вул.Гетьмана Мазепи: 137–141, 145–159, 167 к.1–170Б, 173–173 к.3, 177 к.1–183 к.1

Вагилевич М.В.

36

вул.Гетьмана Мазепи: 126–128, 130, 132, 134Б–136, 142, 160–162Б, 175А–175А к.8; вул.Гетьмана П.Дорошенка: 2–27

 

 

вул.Гетьмана Мазепи: 175, 175Д; вул.О.Довженка: 2, 4 к.1–4 к.2, 6, 8 к.1–8 к.2, 10, 12–22А

Гаєвський С.Б

Абрам`як С.М.

37

вул.Гетьмана Мазепи: 171; вул.Сухомлинського

 

 

с. Крихівці - вул.Аматорська, вул.Бистрицька, вул.Вишнева, вул.Двірська, вул.Д.Галицького: 46, 48, 50, 52–67; вул.Івана Сірка, вул.Кобзаря, вул.Крайна, вул.Криховецька: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101–218А; вул.Крушина, вул.Липова, вул.Межева, вул.Межева-Сад, вул.Місячна, вул.Сонячна, вул.16 Липня, вул.22 Січня: 143А, 145–147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 168–502;

Балагура В.О.

38

с.Крихівці – вул.Блакитна, вул.Вербова, вул.Весела, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.Вільхова, вул.Гайдамацька, вул.Гамалії, вул.Гонти, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького: 1–45, 47, 49, 51; вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Замкнута, вул.Зарічна, вул.Кераміків, вул.Кленова, вул.Коротка, вул.Криховецька: 1–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90–90Б, 92–94, 96, 98, 100; вул.Лугова, вул.Меблева, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новорічна, вул.Окружна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Професора Пелиха, вул.Радісна, вул.Роксолани, вул.Садова, вул.Січового Стрільця Петріва, вул.Хомишина, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Ясна, вул.22 Січня: 1–142А, 144, 148, 150, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164–164А, 166–166А; вул.24 Серпня, пров.Будівельний, пров.Надії, пров.Родинний, Сад ’Дружба’

 

 

с. Хриплин

Куницька  Г.В. Горбовий Я.В.

39

 

 

с.Вовчинець – вул.Василя Симоненка, вул.Вербова, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Г.Соколовської, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Й.Новогродського, вул.Ключна, вул.М.Дебенка, вул.Отця Бабина, вул.Патріарха Володимира, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Хмельницького, вул.Яблунева, вул.2000-річчя Різдва Хрестового, вул.24 Серпня, пров.Зелений, пров.Ключний, пров.Південний

 

Саврей  В.Я. Фецич В.І.

40

с.Вовчинець – вул.Берегова, вул.Богуна, вул.В.Бугая, вул.Височана, вул.Вовчинецька, вул.Гайдея, вул.Гайова, вул.Героїв УПА, вул.Є.Коновальця, вул.Живописна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мельника, вул.Місячна, вул.Новоселицька, вул.Потічна, вул.Прийми, вул.Степана Бандери, вул.Чумака, вул.Шевченка, пров.Гайдея, пров.Криничний, пров.Перекопський, пров.Підгірний, пров.Підлузький

 

 

с. Микитинці - вул.Борців, вул.Вишнева, вул.Вітрова, вул.Горішня, вул.Грицишина, вул.Декабристів, вул.Дзівінського, вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Квіткова, вул.Коротка, вул.Крушельницької, вул.Липова, вул.Лугова, вул.Надрічна, вул.Північна, вул.Просвіти, вул.Світла, вул.Сірка, вул.Тисменицька: 222–232, 289–307; вул.Чебрецева, вул.Черепкова, вул.Юності, вул.Ясенева, пров.Бузковий, пров.Дорошенка, пров.Юності

Гавриш П.Д.

41

с.Микитинці – вул.Тисменицька: 238–248;

 

 

с.Угорники – вул.Берегова, вул.Василькова, вул.Ентузіастів, вул.Івана Підкови, вул.Калинова, вул.Кринична, вул.Купальська, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Новорічна, вул.Ольги Рошкевич, вул.Підгірна, вул.Повстанців, вул.Привітна, вул.Прикарпатська, вул.Просвіти, вул.Садова, вул.Сєченова, вул.Стрілецька, вул.Тисменицька, вул.Церковна, вул.Черемхова,вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Явора-Святослава

Онуфріїв Р.М.

42

с.Угорники – вул.Вчительська, вул.Ганушевських, вул.Дитяча, вул.Козацька, вул.Миколи Микитина, вул.Надгора, вул.Настуні Івасишин, вул.Підпечерська, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Федорченко