• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Громадські
обговорення

Результати проведення відкритого громадського обговорення проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв ...

Результати проведення відкритого громадського обговорення проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у місті Івано-Франківську»

23.08.2018 р. о 11-00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21) відбулося  відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у місті Івано-Франківську».

Ініціатор проведення – відділ координації закупівель та цінового моніторингу управління економічного та інтеграційного розвитку.

Організатор проведення – відділ промисловості та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

ВИСТУПИЛИ:

Т.Штогрин :

повідомила присутнім мету, цілі регулювання та правові аспекти підготовки проекту рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у місті Івано-Франківську» (далі – Проект рішення).

Метою проекту є зменшення вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед населення (в тому числі підлітків, молоді) і впорядкування їх продажу в роздрібній торговій мережі міста.

Шляхом державного регулювання пропонується розв’язати проблему через часове обмеження їх реалізації та забезпечення законних інтересів, життя та здоров’я мешканців міста.

Даним проектом рішення пропонується заборона продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у місті Івано-Франківську з 22.00 до 08.00 години.

С.Чирва:

висловився проти прийняття даного Проекту рішення, оскільки це зменшить надходження до бюджету, сприятиме незаконному продажу алкоголю в місті, що, в свою чергу, може вплинути на стан здоров’я та призвести до фатальних випадків. Також він повідомив, що підприємці міста проти прийняття даного рішення.

Як зазначив Сергій Чирва, рішенням Верховного суду України від 08.11.2017р. встановлено, що заборона (обмеження) щодо торгівлі алкогольними напоями виходить за межі повноважень органу місцевого самоврядування.

Т.Штогрин:

повідомила, що рішення суду було прийнято ще в 2017 році, в свою чергу Проект рішення розроблений на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» від  22.03.2018 року.

С.Чирва:

звернув увагу, що прийняття даного рішення може призвести до продажу алкоголю в невстановлених місцях і, відповідно, неналежної якості, що може призвести до смертельних випадків. Також сприятиме неконтрольованому продажу неповнолітнім.

М.Максимів:

повідомив, що він є приватним підприємцем, власником магазину «Золота рибка» на вул. Привокзальній.

Як зазначив М.Максимів, на сьогоднішній день у зв’язку з роботою великих  супермаркетів появою великої кількості магазинів мережі «АТБ», невеликим магазинам складно конкурувати, тому вони змушені здійснювати свою діяльність в нічний час.

В даному магазині працюють 14 працівників та 3 підприємці, які відповідно, сплачують податки до бюджету. У наслідок прийняття даного рішення в магазині прийдеться скоротити 8 працівників, з яких сплачуються податки на суму 14 тис. грн. в місяць.

За словами М.Максиміва, в місті працює, в тому числі в нічний час, 80 магазинів, яким також доведеться скоротити працівників, а це близько 400 чоловік. В свою чергу це призведе до недоотримання близько 600 тис. грн. надходжень до бюджету в місяць, в рік – близько 7,5 млн. грн., не враховуючи надходжень з акцизу.

Натомість в місті вже багато років існує проблема продажу фальсифікованого алкоголю, в тому числі на прилеглій території вокзалу, та діяльність гральних автоматів, які продовжують свою діяльність.

Л.Лесів:

зауважив, що покупці купляють в магазинах алкогольні напої в тарі закритого типу і по статистиці не відкривають та не розпивають їх на вулиці. У свою чергу відвідувачі закладів ресторанного типу споживають алкогольну продукцію в приміщеннях і потім в нетверезому стані виходять на вулиці.

Т.Штогрин:

повідомила, що даний виняток щодо продажу алкоголю в закладах ресторанного типу зазначено в Законі України 22.03.2018 року.

Р.Мацюк:

зауважив, що при вивчені даного Закону, в нотатках депутатів-розробників закону, було зазначено, що органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв проте це не є обов’язковою вимогою.

Як зазначив Р.Мацюк, за рекомендацією депутатів таке обмеження варто застосовувати при профіцитному бюджеті міста, яких в Україні практично немає. Натомість в місті не зроблені дороги, двори і т.д., тому не доцільно зменшувати надходження до міського бюджету.

Б.Білик:

звернув увагу, що Проект рішення не прийнятий міською радою і на даний момент проходить процедуру громадського обговорення. В свою чергу Проектом рішення не забороняється робота магазинів в нічний час.

Богдан Білик надав пропозицію суб’єктам господарювання надати відповідні розрахунки та обґрунтування  щодо зменшення доходів, відсотку реалізації алкоголю в нічний час у зв’язку з прийняттям даного рішення, адже за 2017 рік місто отримало 105 млн грн. надходжень з акцизного податку, 30% з них – із алкогольних напоїв, а це близько 30 млн.грн. Якщо через прийняття даного закону місто не доотримає значну частину надходжень, це буде вагомою причиною для не ухвалення Проекту рішення.

Одною із проблем продажу алкогольних напоїв  в нічний час є велика кількість фальсифікованої продукції, що становить до 60%. В свою чергу значна частина магазинів міста, що продає підакцизні напої, отримають доходи менші, ніж вартість ліцензії на продаж алкогольних напоїв, що вказує на реалізацію продукції без сплати акцизу.

С.Лаврищев:

повідомив, щоб магазин не був збитковим  він працює до 2 год. ночі, оскільки денна виручка магазину повинна бути не менше 8500 грн. Працівникам, в свою чергу, потрібно щоденно платити не менше 200-300 грн.

Продаж фальсифікованої продукції не припустимий, адже за це передбачені дуже великі штрафи. В свою чергу великі штрафи передбачені за відсутність цінників, продаж алкоголю неповнолітнім, неналежний стан вивісок (зовнішньої реклами).

В зв’язку із значними витратами підприємці змушені самі вивозити сміття, возити товар і т.п. В разі прийняття відповідного рішення магазин прийдеться закривати.

А.Волобуєв:

запитав, хто буде здійснювати контроль за дотриманням даного рішення.

Б.Білик:

зауважив, що, до прикладу, в Швейцарії мешканці міста стараються дотримуватись встановленого правопорядку, адже це є нормою життя, тому місто Івано-Франківськ не повинно виступати каральним органом.

Т.Штогрин:

проінформувала присутніх, що в разі не дотримання даного рішення, накладається штраф  за адміністративне правопорушення в розмірі від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Забезпечувати виконання вимог даного рішення будуть Івано-Франківський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області, управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, КП «Муніципальна варта».

М.Максимів:

наголосив, що дане рішення негативно відобразиться на діяльності магазинів, що призведе до скорочення 400 працівників, з яких сплачуються податки.

В.Гладуник:

зауважив, що в наслідок появи в місті великої кількості супермаркетів мережі «АТБ» продажі в магазинах зменшились від 30 до 50%, тому магазини змушені торгувати вночі.

С.Лаврищев:

запевнив, що не погоджується із статистикою щодо великої кількості фальсифікованої продукції в магазинах, адже в магазинах постійно здійснюються перевірки. В свою чергу дорогий алкоголь, такий як текіла, віскі і т.п. не підробляться.

С.Лаврищев зауважив, що створюється ситуація, коли клієнт змушений купляти алкоголь в три рази дорожче в ресторані, що не кожний може собі дозволити.

М.Максимів:

надав пропозицію брати його в рейди з податковою та поліцію з метою виявлення точок продажу фальсифікованого алкоголю.

Також М.Максимів звернув увагу, що на прилеглій території вокзалу не належно прибирають.

С.Лаврищев:

звернув увагу, що в інших містах області не приймають аналогічних рішень, що спричиняє не рівні умови для ведення діяльності.

Під час громадського обговорення учасники (представники бізнесу) висловились проти прийняття даного рішення.

ПОСТАНОВИЛИ:

за результатами обговорення рекомендовано не приймати даний регуляторний акт, врахувати зауваження та пропозицій, які прозвучали на громадському обговорені, та ті, що надійдуть у встановленому порядку протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта (до 16.09.2018 р.).

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ