• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Соціально-економічний розвиток села Угорники у 2014 році

 

 

2014 рік був насичений подіями як в політичному так і в економічному житті нашої державни, яка жила в складних умовах економічної та політичної кризи з відповідними обмеженнями як у фінансуванні так і у виконанні робіт по соціально-економічноого розвитку.

Незважаючи на певні труднощі завдяки злагодженій роботі  виконавчого комітету та депутаського корпусу практично вдалось виконати соціально-економічного розвитку  заплановану на 2014 рік..  

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ТА  ВИКОНАВЧОГО  КОМІТЕТУ

Протягом 2014 року виконавчим комітетом  видано 770 довідок, зареєстровано 27 народження, проведено 10 реєстрацій одруження, видано 30 свідоцтв про смерть, вчинено 53 нотаріальні дії.

У 2014 році скликано та проведено 6 сесійних засідань сільської ради та 12 засідань виконавчого комітету на яких розглянуто 257 звернень громадян, з них в письмовій формі 121, в усній 136. Питання, які порушувались у зверненнях громадян, вирішувались в основному позитивно.

Інформація про засідання ради, виконкому та прийняті рішення оприлюднюється на сільських інформаторах та в місцевому часописі «Моє село-Угорники».

  Перелік основних питань, розглянутих виконкомом сільської ради:

  Про роботу зі зверненнями громадян у 2013 році.

  Про виконання сільського бюджету за 2013 рік.

  Про стан пожежної безпеки на території сільської ради.

  Звіт Народного дому.

  Про санітарний стан та благоустрій села.

  Про стан утримання доріг села

  Про підготовку до оздоровлення та дозвілля дітей під час літніх

канікул.

         Про ставки орендної плати за землі комунальної власності територіальної громади села.

         Про план роботи виконавчого комітету.

         Про підготовку школи до нового навчального року.

         Про участь у міському конкурсі проектів програм розвитку місцевого самоврядування.

         Про готовність об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

         Про надання матеріальної допомоги учасникам визвольних змагань жителям  села з нагоди 72-ої річниці Української Повстанської армії.

         Про соціальний захист малозабезпечених.

Про присвоєння поштових адрес.

 

Перелік основних питань, розглянутих на сесійних засідання сільської ради:

Про сільський бюджет на 2014 рік.

Звіт про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2013 рік.

Про виконання програми соціально-економічного розвитку Угорницької сільської ради за 2013 рік.

Про програму соціально-економічного розвитку Угорницької сільської ради на 2014 рік.

Про виконання сільського бюджету за 2013 рік.

Про затвердження переліку об’єктів поточного ремонту доріг с.Угорники.

Про комплексну програму профілактики злочинності у с.Угорники на 2014 рік.

Про сплату самооподаткування.

Про зняття з контролю рішень сільської ради.

Про план роботи сільської ради на 2015 рік.

Про погодження межі села Угорники згідно проекту землеустрою щодо встановлення межі.

Про уточнення бюджету.

Про ставки орендної плати за землі комунальної власності територіальної громади села.

              Виконавчим комітетом сільської ради вдалося зробити  певний поступ у життєдіяльності села, пріоритетними напрямками якого були благоустрій, покращення екологічного стану, соціального захисту населення  розвиток і функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, а також розвитку культури та спорту.

        

МЕДИЦИНА.

              Важливе значення для життя та здоров’я кожного мешканця  має якісна медицина. Такий вагомий крок у розвитку галузі медицини й інфраструктури села зроблено реалізувавши соціальний проект - відкрито відділення сімейної медицини. 

         3 листопада 2013 року відбулося урочисте відкриття  нового сучасного  приміщення, яке відповідає вимогам сьогодення. Відділення сімейної медицини  забезпечене сучасним медичним обладнанням.

 

ОСВІТА, КУЛЬТУРА, СПОРТ

Школа .

              У 2014 році сільська рада черговий раз стала переможцем конкурсу  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування  за проект «Благоустрій Угорницької  школи» та у 2-ому міському конкурсі  проектів та прграм розвитку місцевого самоврядування  Завдяки участі та перемозі у даних  проектах встановлено металеву огорожу  шкільної території  на суму 98 900 тис.грн.

              Покращено спортивну базу школи. Встановлено 7 тренажерів в спортивному залі та сучасний тренажерний комплекс  для різних вікових груп на спортивному майданчику біля школи на суму 86 тис. грн. Дане спортивне обладнання буде сприяти  більш ефективному проведенню уроків фізкультури, забезпечить активний відпочинок  та розвиток фізичних якостей учнів на перервах та в позаурочний час. Сільською радою було здійснено співфінансування даних проектів на суму 45 тис.грн.

              В 2014 році вся світова спільнота відзначала 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. Учні Угорницької ЗОШ взяли участь у загальноміському конкурсі творчих робіт до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Твори були представлені у номінації  «Журналістика» і «Художня проза». Роботи учнів були відзначені , вони посіли призові місцяЩоб покликати .

Дошкільна освіта.

         Будівництво дошкільного закладу   для діней нашого села Угорники. На початок 2015 року зроблено чимало робіт, а саме:

         -довершено зведення стін садка;

         -зроблено перекриття;

         -встановлено металопластикові пакети;

         -вимуровано вентиляційні канали;

         -утеплення фасаду згідно норм;

         -встановлено протипожежне утеплення.

Народний дім.

         Значним є культурне життя нашого сел. При народному домі діють: народний аматорський, хоровий колектив «Прикарпаття», хор «Союзу українок», молодіжний хор духовної музики, вокальний дует «Тандем», сімейне тріо Бпрдецьких, гурток читців та танцювальний колектив, драматичний гурток, які функціонують в приміщенні школи.

         Було    проведно    торжество   з  нагоди    115 – річчя     заснування хору

«Прикарпаття», який є продовжувачем справи великого галичанина – Дениса Січинського та нащадком тих Угорницьких співаків, які прославили село своїм прекрасним співом. Для хору та односельців свято було важливою, радісною, приємною подією.

         В рамках програми «Івано-Франкіськ - місто героїв» на Народному домі  встановлена пам’ятна дошка церковному і громадському діячу отцю Михайлу Грушевському. Саме о.Михайло освятив Народний дім у 1927 році.

         Виготовлено Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування Народного дому, а такою правоустановчі документи  на приміщення Народного дому..

Спорт

         Розвиток фізичної культури і спорту  займає важливе місце  у житті наших односельчан. Улюбленим  та найбільшмасовим видолм сплорту залишається футбол. Розпочато будівництво трибун на сільському стадіоні.

 

 

БУДІВНИЦТВО ТА БЛАГОУСТРІЙ

         Протягом 2014 року проводились роботи з впорядкування території села, прибирання прибережної смуги річки Бистриці, а також прибирання сільського стадіону та інші території загального користування.   

        Однією з важливих проблем для нашого села, як і в цілому в державі є стан доріг.

        Облаштовано пішохідну  доріжку  по  вул.Тополиній  біля  будинків №№ 26-30.

         Проведено капітальний ремонт вулиць села Церковна-Рошкевич частини вулиці І.Підкови. Ремонт здійснено за новими технологіями та сучасною технікою. .

         Впродовж 2014 року  проводилася зрізка сухих аварійних дерев, які несли загрозу не тільки життю та здоров’ю людей, а також лініям електропередач.

          Для безперебійного забезпечення вуличного освітлення в темну пору доби проводиься заміна ламп.

            

БЮДЖЕТ

Сільський бюджет з видатків виконано за 2014 рік виконано  на 88,3 відсотка до затвердженої суми на рік із врахуванням змін (затверджено із врахування змін – 2688527,00 грн., використано – 2374843,66 грн. ), в тому числі

-з видатків загального фонду виконання забезпечено до затвердженої суми на рік із врахуванням змін на 94,9 відсотка ( затверджено на рік із врахуванням змін –10982000,00 грн., використано – 1042442,92 грн.);

-з видатків спеціального фонду виконання забезпечено до річної затвердженої суми із врахуванням змін на 83.8 відсотка (затверджено на рік із врахуванням змін – 1590327,00 грн., використано – 1332400.74 грн.).

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

В 2014 році особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Одиноким малозабезпеченим жителям села надавалась допомога до Великодніх свят.

Згідно рішення виконавчого комітету 4 мешканці села отримали матеріальну допомогу до 72-річниці УПА.

Складено 23 акти обстеження житлово-побутових умов громадян для отримання допомоги.

Видано 302 довідки в департамент соціальної політики, 74 довідок для оформлення субсидій.

         Буремний 2014 рік став чи не найважчим у нинішньому столітті для нашої держави. На зміну страшним подіям на майдані прийшли ще жахливіші військові дії на сході.

З часу проведення військових дій на Сході мобілізовано в зону АТО семеро наших односельчан.  На жаль троє з них отримало поранення.  Яким надавалась допомога на лікування. Зусиллями нашої громади неодноразово надаваль грошова допомогв та відпрвляли в зону АТО продукти харчування, засоби гігієни, теплий одяг, білизну, ковдри, виготовлені буржуйки та ін.

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ