• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Соціально-економічний розвиток села Угорники у 2012 році.

За 2012 рік виконавчим комітетом сільської ради вдалося зробити певний поступ у життєдіяльності села, пріоритетними напрямками якого були благоустрій, покращення екологічного стану, соціального захисту населення розвиток і функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, а також розвитку культури та спорту.
Здоров’я громадян завжди ставиться на перше місце. Мешканці села звертаються до лікарів міської поліклініки № 3, що в м.Івано-Франківську по вул.І.Франка, а також до відділення сімейної медицини, що знаходиться в селі Угорники по вул.Тополина, 3, яке розміщене в орендованому приміщенні. Для вирішення цієї проблеми сільська рада розробила проект на участь в конкурсі проектів ПРООН, і в 2012 році розпочато будівельні роботи по реконструкції старого приміщення виконавчого комітету під відділення сімейної медицини, які успішно завершено.
Одним з пріоритетних питань є облаштування дошкільного закладу в селі Угорники. За клопотанням управи села і депутатського корпусу з державного бюджету виділено кошти на побудову дитячого садка. На свято Зіслання Святого Духа після урочистої святкової літургії освячено наріжний камінь під будівництво дитячого садочку. В 2012 році розпочато будівельні роботи.
Сільська рада прийняла участь у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та стала її переможцем. В ході реалізації проекту виготовлено проектно-кошторисну документацію на зовнішнє освітлення навколо сільського стадіону та освітлення вул.Тополиної №№ 22-26. Отож у селі освітлено важливу ділянку дороги біля Угорницької школи та сільського стадіону.
Для безпечної життєдіяльності села проведено капітальний ремонт дамби річки Бистриці в районі вулиць Берегової-Лозової, яка була частково зруйнована стихією. Зволікання з виконанням даних робіт могло призвести до повної руйнації дамби та підтоплення частини села під час чергової повені.
Життєво необхідним питанням для села є побудова каналізації, яка розпочата в нелегкий економічний період, але, незважаючи на труднощі, в 2012 році продовжувались роботи по будівництву каналізаційної системи в селі.
Однією з основних проблем нашого села є проблема доріг. Вишукуються додаткові джерела фінансування, які дають можливість проводити певні роботи по ремонту доріг села.
БЮДЖЕТ
За результатами 2012 року загальна сума надходжень сільського бюджету склала 1604795,22 грн. при затвердженій сумі на рік із врахуванням змін 1271000,00 грн. Виконання до затвердженої суми на рік із врахуванням змін склало 126,3 відсотка, а саме:
-доходів загального фонду за 2012 рік надійшло 1128405,43 грн. у тому числі дотація вирівнювання з міського бюджету 250000,00 грн., виконання за 2012 рік забезпечено до затвердженої суми на рік із врахуванням змін на 127,2 відсотка;
-доходів спеціального фонду надійшло за 2012 рік 476389,79 грн., у тому числі субвенції з державного бюджету 364759,40 грн., виконання забезпечено до затвердженої суми із врахуванням змін на 124,1 відсотка.
Сільський бюджет з видатків виконано за 2012 рік в цілому на 77,2 відсотка до затвердженої суми на рік із врахуванням змін (затверджено із врахування змін – 1650666,00 грн., використано – 1274113,50 грн. ), в тому числі :
-з видатків загального фонду виконання забезпечено до затвердженої суми на рік із врахуванням змін на 94,8 відсотка ( затверджено на рік із врахуванням змін – 806000,00 грн., використано – 764310,59 грн.);
-з видатків спеціального фонду виконання забезпечено до річної затвердженої суми із врахуванням змін на 60,4 відсотка (затверджено на рік із врахуванням змін – 844666,00 грн., використано – 509802,91 грн.).
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
У 2012 році до виконавчого комітету Угорницької сільської ради надійшло 217 звернень громадян, з них в письмовій формі 214, в усній 82. Питання, які порушувались у зверненнях громадян, вирішувались в основному позитивно. Протягом минулого року видано 798 довідок, зареєстровано 25 народжень, проведено 8 реєстрацій одруження, 33 смерті, вчинено 80 нотаріальних дій.
Впродовж 2012 року проведено 12 засідань виконавчого комітету, 6 сесій Угорницької сільської ради, які складались із 7 пленарних засідань.
БУДІВНИЦТВО ТА БЛАГОУСТРІЙ
У 2012 році
- здійснено будівельні роботи з реконструкції старого приміщення виконавчого комітету під відділення сімейної медицини;
-на території села Угорники розпочато будівництво дитячого садка;
-проведено капітальний ремонт дамби річки Бистриці в районі вулиць Берегової-Лозової.
-побудовано нову лінію (встановлено 8 опор) по вул.О.Рошкевич, а також замінено старі лампи вуличного освітлення на нові енергозберігаючі по вул.Тополиній.
- продовжувались роботи по будівництву каналізаційної системи.
В 2012 році виконано роботи по ремонту доріг:
-зроблено капітальний ремонт вул.Федорченко;
-ремонт вул.Садової щебеневим покриттям;
-ямковий ремонт вул.Повстанців.
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
В 2012 році особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
Одиноким малозабезпеченим жителям села надавалась допомога до Великодніх та Різдвяних свят.
Згідно рішення виконавчого комітету 4 мешканці села отримали матеріальну допомогу до 70-річчя УПА.
Надавалась допомога на лікування Бойку Василю Петровичу в сумі 1000 грн.
Складено 25 актів обстеження житлово-побутових умов громадян для отримання допомоги.
Видано 275 довідок в департамент соціальної політики, 54 довідки для оформлення субсидій.
Літом 2012 року діти села Угорники оздоровились у християнсько-катехичному таборі «Моє життя у Христі» (було організовано два заїзди дітей: 1-ий заїзд 3 02.липня та другий заїзд з 16 липня ).
ОСВІТА, КУЛЬТУРА, СПОРТ
З метою покращення умов функціонування Угорницької школи протягом 2012 року проводилася цілеспрямована робота щодо залучення позабюджетних коштів:
-зроблено ремонт бібліотеки;
-придбано будівельні матеріали на кабінет № 17;
-зроблено ремонт актової зали;
-замінено столи і лавки у їдальні.
Творчо обдаровані діти представляли Угорницьку школу у олімпіадах з базових дисциплін, у літературних конкурсах і здобували для неї перемоги.
Вперше за історію школи учень 9 класу Кузьмин Назар під керівництвом вчителя трудового навчання Тхорика І.М. здобули для школи бажану перемогу на всіх етапах Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. (На ІІ міському та ІІІ обласному етапах – І місце , а на ІУ всеукраїнському етапі , який проходив у м.Суми здобув ІІІ місце .
Не залишається поза увагою і Народний дім села Угорники, зокрема для якісної організації багаточисельних культурно-масових заходів придбано звукопідсилюючу апаратуру.
Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 90,3 кв.м, розташованих в цоколі будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 183, корпус 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 04 Чер 2020 15:32
До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
Опубліковано: 04 Чер 2020 9:20
Молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів
Опубліковано: 03 Чер 2020 15:22
Безпечний відпочинок громадян на водних об'єктах міста під час літнього купального сезону
Опубліковано: 02 Чер 2020 9:33
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ