• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Соціально-економічний розвиток села Крихівці у 2012 році


У 2012 році у с.Крихівці Івано-Франківської міської ради проведена велика робота з реалізації ряду заходів, передбачених планом соціально-економічного розвитку села. Сільська рада плідно співпрацює з громадою села, проводиться конкретна робота з метою покращення умов проживання жителів.

Робота з благоустрою села, розвитку інфраструктури будівництва, реконструкції об’єктів соціально-культурного призначення

З метою покращення обслуговування мешканців села створено в І-му півріччі 2012р. КП «Крихівці Сільекобуд»
У 2012 році, відповідно до плану соціально-економічного розвитку села, виконано ряд з благоустрою с.Крихівці:
- здійснено поточний ремонт вулиць - Гамалії, Бистрицька, Зарічна, ямковий ремонт вулиць Межева, Вивізна;
- проведено ремонт футбольного поля;
- здійснено поточний ремонт вуличного освітлення вулиць 22 січня, Садова, Вербова, Меблева, Ясна, Шкільна, Весняна, Польова, Коротка;
- завершені роботи зі спорудження дощової каналізації в селі;
- облаштовано площадку під комплекс «Вуличний тренажерний комплекс для дітей та молоді с.Крихівці». на території Крихівецької ЗОШ;
- відремонтовано пам’ятник ім. Т.Г.Шевченку , лавки біля пам’ятника та лавки біля меморіального комплексу «Борцям за волю України»; 
- проведено очищення водовідвідного каналу № 4 (масив «Долина»);
- проведено благоустрій старого кладовища.
Розпочато будівництво каналізаційного колектора на вул. 22 січня, ПП «Люкс-Буд» проклало більш як 100 м/п колектора.
Завдяки співпраці з ПП «Ярковиця» відремонтовано вул. Двірську , частину вул. 22 січня, біля адмінприміщення по вул. 22 січня зроблено благоустрій автомобільної стоянки, встановлено пам’ятник Жінці-Українці, збудовано міст до запланованого нового кладовища , а також два переходи через р. Млинівка.
Здійснено ряд заходів з виготовлення проектної документації з спорудження, реконструкції ряду об’єктів соціально-культурного, комунального призначення. Зокрема, виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію нежитлового приміщення під сільську раду, клуб, бібліотеку, музей села, поштове відділення, кімнату під опорний пункт міліції по вулиці 22 січня, 166 Б . Розроблено проект детальне планування будівництва дороги між вул. Виноградна та Довженка, та вул. Тиха. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво дитячого садка.
Реалізовано проект-переможця міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Вуличний тренажерний комплекс для дітей та молоді с.Крихівці». На території Крихівецької ЗОШ відкрито тренажерний комплекс для дітей та молоді с.Крихівці.
В ході реалізації Програми Європейського Союзу встановлено три майданчики для збору твердих побутових відходів на території села.
В 2012 році надано фінансову допомогу на зведення храму на парафії св.. Кирила і Методія по вул. Вербова, 32 в масиві «Долина», закуплено та встановлено знаки «Автобусна зупинка».

Організація діяльності сільської ради, виконавчого комітету

За 2012 рік проведено 18 сесій сільської ради, 13 засідань виконавчого комітету сільської ради, прийнято 388 рішення сільської ради, 176 рішення виконавчого комітету сільської ради, розглянуто 930 звернень громадян, видано 1661 довідку.
Крім того, працівниками сільської ради проводилась робота щодо вчасної сплати податків, ведення військового обліку призовників, надано допомогу у виготовленні паспортів, реєстрації громадян, видачі свідоцтв про народження, смерть, одруження, проведенні шлюбних церемоній для молодих пар, наданні допомоги малозабезпеченим жителям села , учасникам бойових дій, на лікування тощо.
В селі на базі сільського ФАПу працює відділення сімейної медицини , в якому обслуговується 4654 дорослих, 775 дітей та 152 підлітки. За 2012 рік кількість звернень до сімейних лікарів склала 26015.
В селі працює громадське формування по охороні правопорядку, в діяльності якого беруть участь 16 ос., очолює формування Куніцький С.М. В 2012 році проведено 13 рейдів-перевірок, проводились профілактичні бесіди з 61особою, з яких 41 - неповнолітній. Розглянуто 8 заяв від жителів села, спільно з дільничним інспектором виїздили розгляд скарг. Складено 6 адмінпротоколів по ст. 73, одного жителя села притягнуто до кримінальної відповідальності.
Плідною в 2012 році була співпраця з благодійними організаціями. Фондом «Наше Прикарпаття» передано сільській школі шість учнівських дощок, малозабезпечені, одинокі жителі села отримали 13 «Великодних кошиків» з продуктами, а 12 дітей-сиріт та напівсиріт - подарунки до Дня Святого Миколая.
Вже традиційно кожного року в селі проводиться ярмарок «Золота осінь». Не виключенням був і 2012 рік, на ярмарку жителям села був представлений широкий асортимент сільськогосподарської продукції.

Культурне. спортивне життя села

Успішно функціонує Народний дім с.Крихівці. В колективах Народного дому займається 123 учасника художньої самодіяльності. За 2012 рік творчими колективами Народного дому було проведено 67 заходів, з них такі – «новорічна феєрія», Вертепне дійство, Віншування зі Старим Новим роком, Різдвяна Розколяда, літературно-музична композиція до 198 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, Великодні веснянки та гаївки, Великодній концерт, концерт до Дня Незалежності України та інші.
Велика увага приділяється спортивному життю села. В Крихівцях функціонують дві футбольні команди (юнаки та дорослі), які активно беруть участь в міських змаганнях. Команда юнаків посіла шосте місце, а команда дорослих – п’яте. Добрим результатом відзначилась участь сільської об’єднаної команди в Спартакіаді серед приміських сіл, де зайняла перше загальнокомандне місце. Також команди села здобули перемоги в окремих видах спорту: волейболі, гирьовому сорті, перетягуванні канату, а в армреслінгу - третє місце.

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ