• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Основні соціально-економічні здобутки с.Крихівці Івано-Франківської міської ради в 2011 році

     Соціально-економічний розвиток села Крихівці

Івано-Франківської міської ради в 2011 році

У 2011році у с.Крихівці Івано-Франківської міської ради проведена велика робота по виконанню плану соціально-економічного розвитку села. Сільська рада плідно співпрацює з громадою села, проводиться робота для покращення умов проживання жителів села: розвиток інфраструктури, зокрема капітальний ремонт доріг, освітлення вулиць села, системи водопостачання, водовідведення, вивезення сміття згідно графіку.

У жовтні 2010 р. відбулись вибори сільських голів та органів місцевого самоврядування. Громада села вдруге об рала сільським головою Влашина Василя Михайловича. Депутатський корпус села складається з 2 1 депутат а, виконавчий комітет сільської ради - з 1 1 осіб. Секретарем сільської ради обрано Петрів Марію Миколаївну.

Виконання програми соціально-економічного розвитку села та основн их заход ів за 2011 рік.

Комунальна сфера села :

- проводиться вивіз побутового сміття з господарств жителів села та зі сільського кладовища за попередньо затвердженим графіком;

- проведено капітальний ремонт вулиць Аматорської та Радісної;

-проведено ямковий ремонт вул. 22 січня та Вивізної;

- проведено влаштування щебеневого покриття вулиці 16 Липня;

- проведено ремонт тротуару від каплички церкви «Успіння Матері Божої» до меморіального комплексу «Борцям за волю України»;

- проведено влаштування освітлення вулиць: Західної, Волошкової, Калинової, Блакитної, Опришків, Шуткової, Повстанської, Лугової, Гайдамацької, Петріва, 22 січня, 16 Липня, Д.Галицького, Г.Сковороди, Меблевої;

- проведено капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Місячної, Веселкової, Бистрицької;

- розроблено проектн о-кошторисну документац ію на кап італьний ремонт вуличного освітлення;

- проведено ремонт інженерних мереж вулиць Аматорської та Радісної;

- проведено ремонт пам’ятного знака на роздоріжжі вулиць 22 січня-Вивізної;

- зроблено дві пішохідні доріжки між вул. Крихівецькою та 22 січня;

- збудовано міст через р. Млинівка по вул. Вербовій, що збільшило пропускну спроможність р.Млинівки і зменшило ймовірність підтоплення мікрорайону «Долина» с.Крихівців та садиб жителів села, які проживають вздовж р. Млинівки;

- проведено влаштування воріт майданчику для збору ТПВ біля сільського цвинтаря;

- проведено поточний ремонт вулиці Кераміків на відрізку до вул. Гамалії;

- придбано дорожні знаки обмеження швидкості та вказівники вулиць.

Для якісного освітлення вулиць здійснено заміну світильників на сучасні, енергозберігаючі. В селі 95 % вулиць освітлено.

Будівництво та реконструкція

Будівництво водоканалізаційної мережі є пріорітетним питанням для виконавчого комітету сільської ради та жителів села. У 2012 році планується будівництво водоканалізаційної системи в селі на вул. 22 січня та в масиві «Долина». Вже побудовано водоканалізаці йну мережу на вулицях Кобзаря, Іірка, Аматорськ ій, Д.Галицького, Гамалії, Гонти, Кераміків, Виноградній, 16 Липня, Крайній, Радісній та Новій.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на влаштування ливневої каналізації по вул. 22 січня – Крихівецькій. На вул. Крихівецькій між будинками № 6-20 та розпочато роботи по влаштуванню ливневої каналізації.

Церква

У селі діє греко-католицька церква – з 1998 року парохом в селі є отець – мітрат Володимир Чорній. Під його опікою сільський храм «Святого Успіння Матері Божої» є авторитетним центром духовності жителів села. При церкві діє багаточисельний церковний хор. Під опікою Володимира Чорнія та належній підтримці церковного комітету і громади села зроблено капітальний ремонт приміщення церкви та дзвіниці. На території села з 1996 року відкрився чоловічий та жіночий монастирі «Воплоченого слова». Також діє містечко «Святого Миколая», де знаходять притулок одинокі матері з дітьми. У 2006 році введено в дію приміщення Благодійного Фонду «Карітас».

Важливу справу у подальший розвиток духовності села зробила місцева влада, виділивши земельну ділянку для будівництва церкви «Святих Кирила та Методія», котра вже будується у новому житловому мікрорайоні села «Крихівці-Долина». У 2011 році надано фінансову допомогу на зведення храму «Святих Кирила і Методія».

Школа

Важливу роль в селі займає Крихівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, завдання якої - давати глибокі освітні знання, розвивти здібності та обдарування кожної дитини.

Реалізовано проект, що став переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Створення тренажерного залу для дітей та молоді с.Крихівці». В підвальному приміщенні Крихівецької ЗОШ відкрито тренажерний зал для дітей та молоді с.Крихівці.

Незважаючи на незначне фінансування освіти , сільською радою з допомогою меценатів та батьків у школі:

-проведено заміну вікон у класах;

-проведено перекриття даху шкільної їдальні;

-реалізовано проект, що став переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Створення тренажерного залу для дітей та молоді с.Крихівці»;

-відкрито та освячено капличку.

Дитячий садок :

Відкриття дитячого садочка в с.Крихівці є надзвичайно важливим питанням для жителів села та місцевої влади. Тому у 2011 році проведено проектно-пошукові роботи земельної ділянки під будівництво дитячого садочка між вулицями Кобзаря та 16 Липня, будівництво якого планується розпочати в 2012 році.

Народний дім

Доброго слова заслуговує робота Народного дому с.Крихівці. При Народному домі творчо працюють:

- драматичний гурток;

- танцювальний колектив «Гравітацяі»;

- танцювальний колектив «Натхнення»;

- чоловічий вокальний ансамбль «Джерело»;

- ВІА «Патроничі».

Придбано музичні інструменти та апаратуру для озвучення заході в, проведено поточний ремонт приміщення.

Зважаючи на кількість дітей, які займаються в Народному домі, виникає потреба в розширенні приміщення. Тому в 2012 році буде проводитись реконструкція нежитлового приміщення під приміщення сільської ради, клубу, бібліотеки, музею села.

Спорт

З метою популяризації та залучення молоді до здорового способу життя в селі створена футбольн а команд а «Хортиця» - молодіжний та дорослий склад.

Команда ФК « Хортиця»» достойно завершила сезон 2011 р. у чемпіонаті міста з футболу .

ФАП, відділеня сімейної медицини:

У 2011 році введено в експлуатацію приміщення, де на базі сільського ФАПу відкрито відділення сімейної медицини.

Приміщення обладнано центральною системою водопостачання та водовідведення, водяним опаленням. В наявності є таке обладнання: кардіограф, апарат УЗД, електрофорез, інгалятор. Відкрито палату денного стаціонару.

Відкриття відділення одержало схвальні відгуки жителів села, які мають можливість лікуватися безпосередньо на території села. Проводиться забір крові виїзною лабораторією. Ведеться прийом пацієнтів спеціалістами МП № 1.

Проведено капітальний ремонт, благоустрій прилеглої території ФАПу та відділення сімейної медицини.

Серед інших завдань :

-проводилась підтримка малозабезпечених, одиноких людей, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів та учасників бойових дій;

- налагоджено тісн у співпрац ю з органами МНС, ветслужбою, правоохоронними органами щодо підтримки правопорядку у селі, протипожежної безпеки, санітарно-ветеринарного нагляду на території села;

За вказаний період проведено 14 сесій сільської ради, 13 засідань виконавчого комітету сільської ради, прийнято 354 рішення сесій, 172 рішення виконавчого комітету сільської ради, розглянуто 885 звернень громадян, видано 1574 довідок, складено 47 актів обстеження матеріально-побутових умов; -проведено заходи щодо сплати податків, військового обліку призовників, надано допомогу у виготовленні паспортів, реєстрації громадян, видачі свідоцтв про народження, смерть, одруження, проводяться шлюбні церемонії для молодих пар тощо.

Актуально

Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:34
Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення площею 7,9 кв.м, розташованого в будинку на вул. О. Кисілевської, 40 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:33
ОГОЛОШЕННЯ про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська.
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:32
Повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення площею 18,7 кв.м, розташованого в будинку на вул. Вовчинецькій, 84 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Січ 2020 16:31
Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує щодо санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції та Революції Гідності
Опубліковано: 17 Січ 2020 15:33
З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ ЗРОСЛИ ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
Опубліковано: 16 Січ 2020 12:00

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ