• Івано-Франківськ
  для туристів
 • Мобільний
  Івано-Франківськ
 • Відвідай
  Івано-Франківськ
Меню

Проекти
МТД

Управління інвестиційної політики інформує про конкурс проектів, що сприятимуть проведення прозорих виборів у 2019 р.

Посольство США в Україні оголошує відкритий конкурс проектів, що сприятимуть проведенню прозорих, вільних, рівноправних та чесних парламентських та президентських виборів в Україні у 2019 році. Максимальна сума гранту: $20,000. Дедлайн - 7 грудня 2018 р.

Українські недержавні громадські організації запрошуються подавати проектні пропозиції до 7 грудня 2018 року для їх подальшого розгляду Фондом сприяння демократії. 

Дані проекти підвищать роль громадянського суспільства у досягненні прозорої діяльності державних органів влади, заохоченні громадської активності, співпраці між державним та громадським секторами на основі європейських стандартів впродовж проведення президентських та парламентських виборів у 2019 році. 

Проекти можуть включати, але не повинні обмежуватися, наступними напрямками:

 • Проведення просвітницької кампанії для виборців, зосередженій на виборчих процедурах, чесному і прозорому виборчому процесі, та уникненні загроз дезінформації.
 • Організація неупереджених та незалежних від політичної діяльності заходів, спрямованих на мобілізацію виборців. Підвищення явки молодих виборців шляхом проведення заходів за принципом «рівний рівному».
 • Виявлення і заохочення окремих груп проводити освіту виборців та підвищувати явку виборців серед пересічних громадян, особливо внутрішньо переміщених осіб, ромів, ветеранів АТО, та людей похилого віку.
 • Захист виборчих прав уразливих верств населення.

Посольство США в Україні через Фонд сприяння демократії має намір підтримати якісні проекти від українських громадських організацій з усіх регіонів України, які будуть спрямовані на досягнення конкретних результатів. Особливо будуть вітатися проекти з тих регіонів України, де передбачаються порушення виборчого процесу та дезінформування найбільш уразливих груп населення.

Тривалість проекту може бути різною, залежно від обсягу запланованої діяльності, але не може перевищувати 12 місяців. Максимальна сума гранту: $20,000. Фінансування проектів залежить від наявності коштів, обсягу запланованих робіт, та можливих змін до виборчого законодавства. Проектні заходи мають завершитися впродовж 60 днів з дня закінчення парламентських виборів у 2019 році. Кінцевий термін подачі заявок: 7 грудня, 2018 року.

Обрані організації будуть координувати свої проекти з іншими партнерськими організаціями уряду США, які займаються прозорими та чесними виборами в Україні. Представники від кожної обраної організації матимуть можливість приїхати до Києва для проходження брифінгу від Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Грантери матимуть доступ до різноманітних ресурсів, розроблених IFES та іншими партнерами уряду США, які реалізують проекти, покликані сприяти проведенню вільних та прозорих виборів в Україні.   

Оголошення цього конкурсі не несе зобов’язання уряду США видати гранти, а також покрити видатки на підготовку чи подачу проектних заявок. Уряд США зберігає за собою право відхилити будь-яку, або усі проектні заявки, подані на конкурс.

Умови конкурсу:

 • Громадські організації та їхні члени не можуть представляти інтереси жодної політичної партії, або працювати в якості виборного чи призначеного державного службовця в період реалізації проекту. Заявки від громадських організацій, які належать та/чи фінансуються будь-якими політичними партіями, не будуть розглядатися.
 • Організації-подавачі не можуть здійснювати витрати в рамках проекту від імені чи на користь політичних кандидатів, партій, партійних коаліцій чи їхніх представників
 • Грантові кошти забороняється використовувати як внески до будь-якої політичної кампанії, або в якості оплати видатків на проведення політичної кампанії.
 • Недержавні громадські організації не мають робити заяви, або здійснювати висловлювання, які явно або опосередковано надавали б перевагу певному політичному кандидату, політичній партії чи коаліції партій.
 •  Подача проектної заявки чи отримання фінансування в рамках даного тематичного конкурсу не дискваліфікує організації від отримання коштів з інших джерел та структур, які фінансуються Держдепартаментом США, а також в рамках загального конкурсу Фонду сприяння демократії, й інших тематичних конкурсів.

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВОК:

Для подачі проектної заявки до Фонду сприяння демократії використовуйте загальні форми та рекомендації, які розміщені за посиланням: https://ua.usembassy.gov/education-culture/democracy-grants/.

Одразу розпочніть чи оновіть свою реєстрацію в DUNS та в системі SAM, як тільки Ви вирішили прийняти участь в конкурсі. Більш детальну інформацію про реєстрацію в даних системах можна дізнатися за посиланням https://ua.usembassy.gov/education-culture/democracy-grants/

Учасники можуть адресувати свої уточнюючі запитання телефонами (044) 521-5565 та (044) 521-5625, або е-мейлом на адресу KyivDemGrants@state.gov

Лише електронні проектні заявки приймаються до розгляду. Аплікаційна форма, форми SF 424 та SF 424-B мають бути заповнені обома мовами – українською та англійською.

До розгляду будуть прийматися проектні заявки, надіслані українською та англійською мовами з поміткою «Фонд сприяння демократії – вибори 2019», які надійшли не пізніше 7 грудня 2018 року (18:00). Проектні заявки слід надсилати на адресу: KyivDemGrants@state.gov.

Посольство США в Україні не буде розглядати заявки, які надійшли пізніше кінцевого терміну подачі, або містили не повний перелік документів. 

Усім аплікантам наполегливо рекомендуємо перед подачею проектної заявки на конкурс детально ознайомитися з інформацією на сайті Грантового відділу Посольства США.

https://ua.usembassy.gov/education-culture/democracy-grants/

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 30 Лип 2020 13:54
Інформація про проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 163,2 кв.м, які розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ю. Целевича, 4А у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 23 Лип 2020 13:59
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 196,3 кв.м, розташованих за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 69
Опубліковано: 23 Лип 2020 13:55
До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами
Опубліковано: 16 Лип 2020 17:13
Для абітурієнтів, яким прийшла повістка з військового комісаріату
Опубліковано: 16 Лип 2020 16:50
До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади
Опубліковано: 14 Лип 2020 10:04

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ