• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Клубні
установи

Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва є закладом культури клубного типу, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення.  Розпочав свою діяльність з квітня 2013 року.

У Центрі сучасного мистецтва можна знайти інформацію про архів та базу даних художників сучасного мистецтва Івано-Франківська та західного регіону України. Тут кожен зможе знайти щось корисне та цікаве – арт консалтинг, формування приватних та корпоративних колекцій, експертна оцінка творів мистецтва; організація мистецьких акцій, фестивалів, пленерів, конкурсів, симпозіумів, конференцій; поліграфічний дизайн та створення брендбуків; мистецтвознавчі та критичні огляди, рецензії, рекомендації; навчальні мистецькі курси.

При ЦСМ працює Клуб за інтересами «Студія вечірнього малюнку», яка дає можливість для професійних художників удосконалити навики рисунку, а для початківців – навчитися базових навиків рисування фігури.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Марійки Підгірянки, 23.

Івано-Франківський Центральний Народний дім є культурно-просвітницькою установою, яка проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення міста, курує питанням діяльності закладів клубного типу, які перебувають в управлінні Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади.

Центральний Народний дім є організатором загальноміських заходів: фестивалів, концертів, конкурсів.

Основними завданнями ЦНД є:

- задоволення духовних та естетичних потреб громадян;

- виховання громадянина України;

- реалізація основних завдань державної політики в галузі народної творчості,

культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля;

- виховання в молоді поваги до Конституції України, патріотизму, любові до України, прав і свобод людини та громадянина, почуття власної гідності;

- відродження, збереження, розвиток і популяризація традиційної народної культури, всіх видів і жанрів аматорського мистецтва;

- здійснення аналізу, узагальнення досвіду роботи та статистичних звітів закладів та установ клубного типу;

- створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку населення;

- задоволення потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації;

- впровадження інновацій в усі напрямки діяльності закладів та установ клубного типу;

- активне входження у ринкові умови життєдіяльності, визначення економічних пріоритетів розвитку;

- реалізація державних і регіональних програм розвитку закладів та установ клубного типу ;

- урізноманітнення форм і методів соціокультурної діяльності задля задоволення інформаційних, культурно-освітніх, інтересів населення та потреб дозвілля;

- удосконалення організаційної структури і подальший розвиток персоналу закладів та установ клубного типу;

- поєднання спадкоємності кращих національних традицій та новаторства в усіх сферах діяльності закладів та установ клубного типу;

- сприяння вдосконаленню законодавства, організації та управління клубною справою.

При Центральному Народному домі працює методичний кабінет, який надає методичну і практичну допомогу, індивідуальні консультації міським та сільським закладам культури клубного типу по всіх розділах і напрямках культурно-просвітницької роботи.

Методичний кабінет розробляє сценарії, методичні рекомендації, поповнює методичні матеріали до відзначення знаменних і пам’ятних дат, релігійних свят, а також здійснює виїзди в клубні установи міста для організації та проведення заходів.

При Центральному Народному домі працює 19 мистецьких колективів, з них 14 носять почесне звання «народний аматорський» та 5 – статус «муніципальний», а саме:

- муніципальний концертний оркестр духової музики «Дивертисмент»;

- муніципальний камерний хор «Галицькі передзвони»;

- муніципальний оркестр народної музики «Рапсодія»;

- муніципальна капела бандуристів;

 - муніципальне тріо бандуристок «Намисто»;

- народний аматорський чоловічий хор «Каменяр»;

- народний аматорський вокальний ансамбль «Черемош»;

- народний аматорський вокальний ансамбль «Смерічка»;

- народний аматорський ансамбль народного танцю «Візерунки»,

- народний аматорський хор «Золота заграва»;

- народний аматорський чоловічий вокальний квартет «Коло»;

- народний аматорський хор «Відродження»;

- народний аматорський академічний  жіночий хор «Мелодія»;

- народний аматорський камерний оркестр;

- вокальний ансамбль «Любисток»;

- вокальний ансамбль «П’ять зірок»;

- вокальний ансамбль «Нью-Фран»;

- дорослий гурток малої форми;

- дитячий гурток малої форми.

Також при Центральному Народному домі працює народна аматорська кіностудія «Верховина» та народний аматорський фотоклуб «Обрій».

Щороку в Центральному Народному домі проводяться творчі звіти муніципальних та народних аматорських колективів. Проводяться виїзні концерти творчих колективів ЦНД в населені пункти приміської зони, області та за її межами. Центральний Народний дім співпрацює із ЗОШ міста, дитячими музичними школами, вищими навчальними закладами, технічними училищами та коледжами, соціальною службою для дітей та молоді, Народним домом обласного товариства «Просвіта», ЗОШ – інтернат №1, Червоним Хрестом. Впродовж останніх років ЦНД приділяє велику увагу по роботі з дітьми та молоддю, дітьми - сиротами та інвалідами. При Центральному Народному домі працюють 3 університети культури: правового виховання, музичної культури, духовного відродження та клуб «Цікаві зустрічі». Постійними слухачами народних університетів та клубу «Цікаві зустрічі» є студенти вищих навчальних закладів та учні ЗОШ міста. Для них проводяться лекції, бесіди, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, юристами, лікарями, психологами, краєзнавцями та іншими відомими людьми Прикарпаття. Доброю традицією у глядачів міста кожного року користуються театралізовані свята: «Різдвяні дійства», «Вертепні дійства», «Меланка», «Розколяда», «Великодні гаївки та забави», «День Св. Миколая». Основою проведення  даних загальноміських культурно-мистецьких заходів є Центральний народний дім та методичний кабінет.

Кращі мистецькі колективи Центрального Народного дому  майже кожного року  презентують  народне мистецтво  нашого краю  за межами держави  та в Україні, а також і на Міжнародних, Всеукраїнських  та обласних фестивалях  і конкурсах.

Концертна зала Центрального Народного дому з двома балконами нараховує 560 місць, лекційна зала – 60 місць.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 1.

У серпні 1998р. в м. Івано-Франківську на день Пресвятої Богородиці та 142-ї річниці  від дня народження І.Я.Франка, з ініціативи колишнього міського голови Зіновія Шкутяка та заступника голови міста Ганни Карась, на вулиці Набережній був відкритий Муніципальний Центр дозвілля. Фактично було врятовано приміщення і по новому організовано культурно-просвітницьку роботу, що стало приносити велику користь громаді міста.

МЦД – єдиний спортивно-мистецький комплекс у м. Івано-Франківську. У приміщенні комплексу проводяться багато культурно-мистецьких та спортивних заходів, а саме: фестивалі, концерти, конкурси, вечори відпочинку, лекції, бесіди, диспути. У спортивних залах Центру регулярно проводяться міські, обласні, Всеукраїнські та Міжнародні змагання з волейболу, баскетболу, міні-футболу. В комплексі організовано заняття з фітнесу, важкої атлетики та бойового самозахисту (клуб «Еней»).

Вже традиційною є співпраця Муніципального Центру дозвілля із загальноосвітніми школами міста, притулком для неповнолітніх, геріатричним пансіонатом, Центром патріотичного виховання молоді ім. С.Бандери та іншими громадськими організаціями. З відкритою душею і щирою усмішкою вихованці реабілітаційно-педагогічного центру для дітей з вадами опорно-рухового апарату радо зустрічають працівників Центру, які в свою чергу організовують для дітей концерти, свята та розважальні програми.

При Центрі дозвілля функціонують професійні та аматорські мистецькі колективи, а саме:

- народний аматорський естрадно-симфонічний оркестр;

- народний аматорський ансамбль танцю «Карпати»;

- вокально-інструментальний гурт «Брацарі»;

- вокально-інструментальний гурт «Лакідей»;

- вокальний ансамбль «Переспіви»;

- танцювальний колектив з брейк-дансу;

- вокальний ансамбль «Гармонія»;

- танцювальний колектив «Кармен»;

- гурток художнього читання «Скарбниця слова»;

- ансамбль бального танцю;

- солісти та окремі виконавці.

При  МЦД працюють дитяча школа ввічливості, клуб цікавих зустрічей «Давайте знайомитись», клуб «За покликом душ» та Волейбольний клуб «Будівельник». Школа ввічливості відкриває перед дітьми виховання духовної культури особистості, формує в дітей основи культурної поведінки, виробляє звичку вживати ввічливі слова. Для слухачів проводяться лекції, бесіди, історичні години, лекції-концерти, круглі столи та зустрічі з цікавими людьми міста.

В середньому за рік у приміщенні МЦД проводиться більше 100 різноманітних заходів. Концертна зала Муніципального Центру дозвілля нараховує 588 місць.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім.В.Стефаника, 42.

Міський Народний дім як культурно-освітня установа проводить широку мистецько-просвітницьку діяльність, спрямовану на задоволення духовних потреб та організації відпочинку населення. Працівники Міського Народного дому активно використовують у своїй роботі наявні  матеріальні і духовні ресурси, при цьому залучаючи до проведення заходів дітей, молодь, інтелігенцію, громадськість міста. Міським Народним домом налагоджена співпраця з загальноосвітніми школами мікрорайону «Позитрон», геріатричним пансіонатом, військовою частиною А1349, Івано-Франківським осередком Національної спілки кінематографістів України, обласним товариством «Лемківщина», церквою  рівноапостольних князів Володимира та Ольги, іншими громадськими організаціями.

Плідно працюють при  МНД клуби за інтересами: Клуб «Духовного розвитку», Клуб «Цікавих зустрічей», Клуб «Милосердя», Клуб «Авторської пісні та поезії», Клуб «Вихідного дня «SOFT». Для дітей і молоді при Міському Народному домі працює  народний університет етики та естетики і клуб «Молоде життя», де проводяться дитячі ранки, концерти, тематичні заходи, зустрічі з цікавими людьми, лекції, бесіди.

При МНД працюють наступні творчі колективи:

- народна аматорська лемківська хорова капела «Бескид»;

- народний аматорський  драматичний колектив  »Думка»;

- народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Фронтові друзі»;

-народний аматорський ансамбль народного танцю «Галицька веселка»;

- народний аматорський молодіжний хор «Осанна»;

- вокально-інструментальний гурт «Мій шлях»;

- вокально-інструментальний гурт «Скеля»;

- вокальний гурт «Дольче»;

- ансамбль бального танцю «Сузір’я»;

- молодіжний хор духовної пісні «Істина»;

- зразковий аматорський хор;

- зразковий аматорський духовий оркестр;

- вокальний гурт «Міамо»;

- вокальний гурт «Зіркові дівчата»;

- гурток малої форми роботи.

- малі форми: солісти, дуети, тріо.

Концертна зала Міського Народного дому нараховує 200 місць.   

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 188.

Народний Дім «Княгинин» побудований у 20-х роках ХХ століття на кошти жителів мікрорайону «Княгинин». Як заклад культури відновив свою роботу в 2000 році. В Народному домі проводяться різноманітні культурно-мистецькі заходи, концерти, зустрічі з видатними людьми, дитячі розважальні програми. В 2009 році заклад був зачинений на капітальний ремонт. З 2018 року відновлено частину приміщень, фоє, в яких відбуваються репетиції колективів, проводяться заходи творчими працівниками Народного Дому.

В Народному домі на даний час діє 5 творчих колективів, а саме:

- народний аматорський камерний хор «Воскресіння»;

- зразковий аматорський фольклорний ансамбль «Вишиванка»;

- зразковий аматорський ансамбль домристів «Музолька»;

- вокальний ансамбль «Станіславські барви»;

- вокальне тріо «Світанок». 

В Народному Домі «Княгинин» працюють університети етики і естетики та духовного відродження, а також Клуб «Цікаві зустрічі», Клуб юних знавців історії та етнографії, Клуб лемківської культури.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 40.

Будівництво Будинку культури с. Березівка було розпочато в 1986 році. З того часу проведено багато культурно-мистецьких заходів які позитивно вплинули на підтримку та становлення культури села.

Заклад є культурно-просвітницькою установою, робота якого спрямована на задоволення культурних потреб усіх верств населення, виховання любові до прекрасного, поваги до культурної спадщини народу, традицій, праці людей, бережливе ставлення до творів мистецтва, народних традицій.

Молоде покоління активно долучається до участі в мистецькому житті закладу. Проводяться тематичні концертні програми та святкові заходи до пам’ятних дат. Творчі колективи охоче беруть участь в конкурсах і фестивалях та займають призові місця.

На даний час при Будинку культури працюють такі творчі колективи, як:

- вокально-інструментальний ансамбль;

- драматичний гурток;

- студія по класу співу;

- студія по класу гітари;

- дитячий танцювальний колектив «Казка»;

- гурток художнього читання;

- малі форми: солісти, дуети, тріо.

Концертна зала Будинку культури нараховує 300 місць.

Адреса: с. Березівка, вул. Т. Шевченка, 24.

Будинок культури с. Вовчинець побудований за кошти сільського бюджету, відкритий у вересні 2013 року. Концертна зала нараховує 300 місць.  Основною діяльністю Будинку культури є забезпечення культурного відпочинку, обслуговування мешканців та організація їхнього дозвілля, робота з дітьми та молоддю.

При Будинку культури працюють творчі колективи:

- народний аматорський хор «Червона калина»;

- чоловічий вокальний ансамбль;

- жіночий склад хору;

- молодіжний вокальний гурт « Маків цвіт»;

- молодіжний вокальний гурт «Ріка життя»;

- драматичний колектив;

- дитячий вокальний гурт «Сонях»;

- дитячий вокальний гурт «Любисток»;

- дитячий ансамбль танцю «Веселка»;

- дитячий гурток художнього читання;

-малі форми гурткової роботи.

При Будинку культури працює філія №10  центральної міської бібліотеки, завідувач У. Мигович.  

В Будинку культури проводяться цікаві та змістовні заходи: лекції, концерти, зустрічі, тематичні вечори, дитячі ранки, виставки творчих робіт та інші заходи.

Концертна зала Народного дому нараховує 300 місць.

Адреса: с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 35.

Будинок культури с. Колодіївка заснований у 2000 році. Діяльність закладу спрямована на забезпечення культурного відпочинку та організацію дозвілля мешканців села. Основою діяльності є збереження традиційних українських цінностей та розвиток народної аматорської творчості.

У Будинку культури проводяться тематичні святкування та концертно-розважальні програми. На базі закладу проводиться культурно-просвітницька робота з дітьми та молоддю. При Будинку культури працює аматорський вокальний ансамбль «Колодіївчанка», який є постійним учасником загальносільських святкувань.

На даний час у Будинку культури працюють такі творчі колективи, як:

- аматорський вокальний ансамбль «Колодіївчанка»;

- молодіжний вокальний гурток.

Концертна зала нараховує 45 місць. 

Адреса: с. Колодіївка, вул. Чорновола, 3.

Народний дім с. Крихівці побудований в 1934 році. В цьому ж році за ініціативи відомого сільського педагога та громадського діяча був створений хоровий колектив, який був постійним учасником районних та обласних фестивалів. З 1936 року у Народному домі розпочав свою діяльність драматичний гурт, заснований братами Яковими, на базі якого тепер працює народний аматорський драматичний театр під керівництвом Яковишина В.Б.

У 30-х роках ХХ століття за ініціативи сільського аматора С.Дівнича при закладі був створений духовий оркестр, який і сьогодні продовжує традиції своїх попередників. Учасники цього колективу – учні старших класів загальноосвітньої школи.

Основною діяльністю Народного дому с. Крихівці є забезпечення культурного, інноваційного обслуговування населення та організація дозвілля. Фундаментом у діяльності Народного дому є робота з дітьми і молоддю села. Тут проводяться заходи різного спрямування: конкурсно-розважальні програми, святкові концерти, тематичні заходи. Завдяки діяльності народного аматорського театру проводяться театралізовані заходи до релігійних та сільських свят.

При Народному домі працюють наступні творчі колективи:

- народний аматорський драматичний колектив;

- вокальний ансамбль «Джерело»;

- фольклорний ансамбль «Криниченька»;

- вокальний ансамбль «Мелодія»;

- вокальний ансамбль «Гармонія»;

- вокальний ансамбль «Ліриця»;

- дитячий духовий оркестр;

- вокально-інструментальний гурт «Новий день»;

- дитячий вокальний ансамбль;

- гурток художнього читання;

- танцювальний колектив;

- гурток малої форми роботи.

Концертна зала нараховує 120 місць.

Адреса: с. Крихівці, вул. Крихівецька, 1в.

Народний дім с. Микитинці побудований у 1934 році коштом видатного громадського діяча Володимира Грицишина, а також коштом мешканців села Микитинці.

В Народному домі с. Микитинці проводиться активна робота по відродженню та збереженню здобутків української культури, збереженню та розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення. Систематично відзначаються загальнодержавні свята, знаменні та ювілейні дати з історії нашої держави, проводяться години інформацій та цікавих повідомлень, бесіди за круглим столом, вечори-зустрічі. Особливо хочеться відзначити мистецькі свята, які вже стали традицією і проводяться щорічно: «Мистецькому роду – нема переводу», «Таланти землі Микитинецької», на які запрошуються жителі села, що мають іскру Божу в серці і руках – поети, художники, творці чудових вишивок, лозоплетінь.

При Народному домі с. Микитинці є музей, який користується великою шаною серед жителів села. Тут завжди проводяться екскурсії, зустрічі для учнів ЗОШ села з цікавими людьми. Для слухачів проводяться цікаві і змістовні заходи: лекції, бесіди за круглим столом, лекції-концерти, зустрічі з поетами, дизайнерами, косметологами, екскурсії, дитячі ранки, концерти, виставки творчих робіт та інші заходи.  При Народному домі для дітей та молоді ведуть свою роботу університет «Народознавство», клуби за інтересами – «Чарівний олівець», «Кришталеві джерела» «Посиденьки в пані Анни».

При Народному домі функціонують аматорські мистецькі колективи, а саме:

- народний аматорський хор «Первоцвіт»;

- народний аматорський хор духовної музики «Сяйво»;

- народний аматорський вокальний ансамбль «Відроджена пісня»;

- чоловіча вокальна група;

- жіночий вокальний ансамбль;

- вокальне тріо «Гроно калини»;

- вокальне тріо «Цвіт папороті»;

- вокальний гурт «Вишиванка»;

- вокальний ансамбль «Співаночка»;

- молодіжний вокальний ансамбль «Істина»;

- дитячий ансамбль «Перлинки»; 

- танцювальний  ансамбль «Намистинки»;

- гурток малої форми роботи (солісти, дуети).

В середньому за рік у приміщенні Народного дому проводиться більше 50 культурно-мистецьких заходів. Концертна зала нараховує 250 місць.

Адреса: с. Микитинці, вул. Зарічна, 75а.

Будинок культури с. Підлужжя є закладом клубного типу, який впродовж багатьох років забезпечує організацію культурного дозвілля мешканців села. За час діяльності кілька поколінь талановитих, творчих людей мають можливість на базі Будинку культури сприяти розширенню і збагаченню місцевої культури.

Діяльність Будинку культури спрямована на збереження і розвиток народної аматорської творчості. Заклад став місцем, де мешканці можуть долучитися до святкових концертів, розважальних програм та тематичних заходів. Традиційною для Будинку культури є організація і проведення театралізованих свят.

На базі Будинку культури функціонує 8 творчих колективів:

- народний аматорський хор;

- драматичний колектив;

- вокальний ансамбль дівчат;

- вокальний ансамбль чоловіків;

- танцювальний колектив;

- дитячий хоровий колектив;

- дитячий вокальний ансамбль;

- гурток художнього читання.

Адреса: с. Підлужжя, вул. Шевченка, 37.

Будинок культури с. Підпечери створений 1968р. за ініціативи сільської громади. Заклад спрямовує свою діяльність на збереження і розвиток народної творчості та аматорського мистецтва, збагачення духовності українського народу, задоволення потреб мешканців села у культурному дозвіллі.

На базі Будинку культури проводяться святкові концерти, розважальні програми та тематичні заходи до пам’ятних дат: день села, День Незалежності, вшанування визначних українських діячів та релігійні свята.

Будинок культури проводить культурно-просвітницьку діяльність з дітьми та молоддю села.  Заклад активно співпрацює з Підпечерівською дитячою школою мистецтв та спільно проводить пізнавальні тематичні заходи.

Адреса: с. Підпечери, вул. Січових Стрільців, 2.

Народний дім с. Угорники збудований у 1937р. силами мешканців села. У вересні 1942р. при Народному домі с. Угорники був створений драматичний гурток, єдиний на той час у Станіславській окрузі. Окрім драматичного гуртка, в Народному домі працював спільний мішаний хор сіл Угорники та Микитинці, який був створений у 1899р. директором школи с. Микитинці Володимиром Грицишиним. При Народному домі також функціонували товариство «Просвіта», «Січ», «Сокіл», «Пласт».

З метою збереження народних звичаїв, обрядів, традицій в Народному домі с. Угорники проводяться тематичні заходи, театралізовані свята, лекції, концерти, спортивні заходи, вечори відпочинку. Патріотизм та національна свідомість – це два найголовніші принципи, на яких базується творча діяльність Народного дому с. Угорники.

На даний час при Народному домі працюють такі творчі колективи, як

- народний аматорський хор «Прикарпаття»;

- народний аматорський вокальний ансамбль «Коралі»;

- народний аматорський вокальний гурт «П’ятий океан»;

- молодіжний вокальний ансамбль духовної музики;

- вокальний ансамбль Союзу українок «Берегиня»;

- дитячий драматичний колектив;

- дитячий гурток художнього читання «Ранок»;

- дитячий вокальний квартет «Зірочки»;

- гурток малої форми роботи.

Концертна зала Народного дому нараховує 156 місць.

Адреса: с. Угорники, вул. Повстанців, 100.

У 1953р. силами церковної громади та молоді села було збудовано Народний дім с. Хриплин. При Народному домі на той час працювало два аматорські гуртки – хоровий та драматичний. Хоровим колективом керував директор школи Олексій Федалко.

В Народному домі с. Хриплин ведеться робота з метою збереження та розвитку історичної та духовної культури українського народу. Значна увага приділяється роботі, побудованій на основах християнської та загальнолюдської моралі. Народний дім у своїй роботі тісно співпрацює зі школами села, різними громадськими організаціями. Проводяться різноманітні тематичні заходи до відзначення знаменних і пам’ятних дат, святкові концерти, вечори відпочинку.

На сьогоднішній день в Народному домі працюють наступні аматорські мистецькі колективи:

- народний аматорський хор «Яворина»;

- молодіжний вокальний ансамбль «Зорецвіт»;

- драматичний колектив;

- дитячий гурток художнього читання;

- дитячий хоровий колектив «Перлинки»;

- гурток малої форми роботи.

Концертна зала нараховує 180 місць.

Адреса: с. Хриплин, вул. Берегова, 4в.

Відкриття хати-читальні, на базі якої був заснований Будинок культури с. Черніїв, відбулося 27 грудня 1896 р. Засновниками  читальні були Мартин Королюк ( який пізніше був війтом села), Василь Чубатинський  –  голова читальні, Людвик Цісельський, Василь Хміль ( бібліотекар), Тома Скрипин, Михайло Лаврів, Дмитро Шемрай, Йосиф Цісельський.

Робота закладу спрямована на підвищення рівня проведення державних та релігійних свят, відродження історичних та духовних цінностей української культури, зміцнення патріотичного почуття молоді та дітей, виховання їх як спадкоємців і носіїв звичаїв і традицій своєї громади.

Для збереження і примноження звичаїв та обрядів українського народу та рідного села працівники культури співпрацюють з бібліотекою-філією №16 та Черніївським ліцеєм. Для залучення дітей та молоді свою роботу веде клуб «Любителі народної пісні».

На даний час при Будинку культури працюють мистецькі колективи:

- народний аматорський драматичний колектив « Смолоскип»;

- аматорський хоровий колектив;

- фольклорний ансамбль «Черніївчани»;

- вокальний жіночий ансамбль;

- танцювальний колектив « Країна мрій»;

- дитячий драматичний колектив;

- вокально-інструментальний ансамбль;

- гурток художнього читання;

- малі форми гурткової роботи.

Адреса: с. Черніїв, вул. Січових Стрільців, 9.

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ